Przejdź do treści

Nowe odcinki „Ninjago” na Cartoon Network!

Fot. LEGO Ninjago

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nieustraszeni wojownicy LEGO Ninjago powracają do gry. I to dosłownie, bo tym razem ich zmagania przenoszą się w wirtualną przestrzeń. Drugi sezon kreskówki o przygodach uczniów Mistrza Wu już od 20 lipca na antenie Cartoon Network.

Kai, Jay, Cole i Zane oraz pozostali LEGO Ninja to niemal niepokonana drużyna. Wojownicy nieustannie dopracowują swoje umiejętności w starożytnej sztuce walki Spinjitzu, i choć nie brak im słabości czy wad, zawsze starają się stanąć na wysokości zadania i wygrywać kolejne starcia z wrogami. Ich zadaniem jest strzec pokoju w swojej mitycznej krainie – tym razem jednak przyjdzie im stoczyć walkę w wyjątkowych okolicznościach.

W nowych odcinkach drugiego sezonu, wojownicy zostaną wciągnięci w tajemniczą grę Prime Empire, w której będą mogli zostać kimkolwiek chcą. Zabawa zacznie robić się niebezpieczna, gdy kolejni gracze znikną bez śladu… Wtedy Ninja będą zmuszeni wejść do gry i przechodząc kolejne poziomy zmierzyć się z groźnym Unagami. Czy uda im się dojść do finałowego etapu i wygrać ostateczne starcie?

Premiera drugiego sezonu „Ninjago” w poniedziałek 20 lipca o godz. 18:00. Emisja odcinków codziennie o 18:00.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx