Przejdź do treści

Dubbingowy debiut Anny Starmach! Premiera nowych odcinków „Jabłko i Szczypior” na Cartoon Network

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Znana kucharka i jurorka programów kulinarnych – Anna Starmach – debiutuje w nowej roli. Już 15 czerwca o 17:30 na antenie Cartoon Network będzie można obejrzeć odcinek kreskówki „Jabłko i Szczypior”, w którym jurorka użyczyła głosu jednej z postaci – Tarcie Migdałowej.

Popularność tematyki kulinarnej w mediach wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Formaty, które prezentują zmagania kucharzy-amatorów, a także zawodowych szefów kuchni, są chętnie oglądane przez widzów. Znana kucharka i jurorka tego formatu programów, Anna Starmach, zadebiutowała w nowej roli. Starmach na zaproszenie Cartoon Network użyczyła głosu jednej z postaci w kreskówce „Jabłko i Szczypior”. Wcieliła się w Tartę Migdałową, która, podobnie jak ona sama, jest jurorką w popularnym programie telewizyjnym.

– Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat! Zawsze wydawało mi się, że musi być to niesamowita przygoda. Przed nagraniami byłam bardzo podekscytowana, ale też zestresowana. Pokochałam bohaterów kreskówki od pierwszego wejrzenia. Jabłko i Szczypior są zabawni, lekko ironiczni i nieprzewidywalni w swych działaniach – mówi Starmach.

Owocowo-warzywny duet w konkursie kulinarnym

Bohaterowie zabawnego serialu „Jabłko i Szczypior” to para najlepszych przyjaciół mieszkających w dużym mieście Jedzenioludzi. Oboje opuszczają swoje rodzinne strony, by spróbować życia w metropolii. Dzielnie stawiają czoła wszystkim przeciwnościom, jakie ich tam spotykają i trzymając sztamę pokonują kolejne kłopoty z poczuciem humoru i niemałym sprytem. Każdy z bohaterów ma zupełnie inną osobowość – Jabłko jest niezwykle uczuciowy i wyjątkowo szybko podejmuje wszystkie decyzje, kierując się swoim beztroskim podejściem do rzeczywistości. Z kolei Szczypior to postać wyjątkowo spokojna i rozsądna.

Fot. mat. prasowy

Odcinek serialu z udziałem Ani Starmach rozpoczyna się w momencie, gdy Jabłko – chcąc spełnić marzenie swojego przyjaciela – zgłasza ich do telewizyjnego konkursu „Najlepszy duet piekarzy”. W jego jury zasiada Tarta Migdałowa, a zadaniem uczestników jest upieczenie spektakularnego tortu w dwie godziny. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy Jabłko zaczyna mieć problem z dyktowaniem przepisu.

– Jestem jurorką w programach od 8 lat, ale takiego konkursu jeszcze nie widziałam! Moja postać jest wybuchowa, surowa w ocenach, jednak ma doskonałe poczucie humoru. Wcielenie się w rolę pozwoliło mi spojrzeć na moją codzienną pracę w nieco inny sposób. „Jabłko i Szczypior” to inteligentna rozrywka z przymrużeniem oka, ciekawie zbudowane postaci, scenariusz który zaskakuje i sceny, które bawią do łez! – komentuje Anna Starmach.

Odcinek z udziałem Anny Starmach będzie pierwszym z nowych odcinków serialu „Jabłko i Szczypior” i zostanie wyemitowany 15 czerwca o 17:30 na antenie Cartoon Network. Emisja nowych odcinków kreskówki codziennie o 17:30.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google