Przejdź do treści

Po prostu Damian z nowym wakacyjnym hitem!

Po prostu Damian
Fot. kadr z teledysku Po prostu Damian - Na zawołanie

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po prostu Damian – „Na zawołanie” to nowy hit, który ma na celu podbić stacje radiowe! Nowy artysta na polskim rynku to ciekawa osobowość, niestandardowa barwa głosu i luz w przekazywaniu rzeczy ważnych i mniej ważnych – i to słychać także w tekście jego piosenki.

Po prostu Damian to wielka metamorfoza artystyczna. Z klimatów tanecznych artysta skręcił w kierunku mainstreamowego, bardzo radiowego popu. Jak twierdzi, dopiero teraz czuje, że może być sobą i tworzy to, czego chciał od początku. Czeka nas wiele niespodzianek muzycznych a na rynku pojawił się nowy, nieszablonowy, lifestyle’owy, z bardzo ciekawą osobowością, Po prostu Damian.

To chłopak pełen marzeń ale też wielkiej determinacji w kierunku ich realizacji. Już pierwszy singiel okazał się wielkim sukcesem. Piosenka niemal z marszu trafiła na anteny radiowe, a obecnie można go usłyszeć już nawet w ogólnopolskim eterze oraz kanałach TV! Damian nie zwalnia, zanim jednak przedstawi swój nowy utwór poznajcie „Na zawołanie”, idealny kawałek na gorące, wakacyjne dni.

Po prostu Damian – Na zawołanie:


Po prostu Damian to artysta pochodzący z Augustowa, którego przygoda z muzyką rozpoczęła się od najmłodszych lat. Praca jako producent dla potęg muzycznych jakimi są Sony Music Canada, Ultra Music czy też JV Project otworzyły mu drzwi do świata, gdzie dźwięki mówią głośniej niż słowa. Przez długi czas współpracował z gigantami sceny muzycznej, dodając swoje brzmienia do twórczości takich sław jak Tom E (raper DJ-a Antoine), Craig Smart (twórca hitu „Summer Jam”) czy też Jenson Vaughan (songwriter Madonny i twórca hitu „Girls Gone Wild”).

Powrót na rodzimy rynek oznaczał powrót do serca muzyki tanecznej. Razem z polskimi producentami i artystami, takimi jak Paweł „Neros” Mildner, Krzysztof „BBX” Rządek czy Konrad „Skolim” Skolimowski, Damian odnalazł nową energię i swoje współczesne brzmienie. Jego teledyski wielokrotnie skradły serca widzów telewizji 4fun Dance. W 2019 roku Damian współpracował z Dee Jay Mix Club, a jego utwory górowały na pierwszych miejscach notowań.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx