Przejdź do treści

Cyndi Lauper wystąpi w Polsce! Koncert w 2025 roku

Cyndi Lauper koncert Polska
Cyndi Lauper, fot. Cyndi Lauper YT

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Cyndi Lauper ruszy w swoją pierwszą dużą trasę koncertową od ponad dekady! Koncert w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się 21 lutego 2025 roku.

Cyndi Lauper ogłosiła daty brytyjskiej i europejskiej części swojej pożegnalnej trasy Girls Just Wanna Have Fun. Pierwsza od dekady, tak duża trasa koncertowa Lauper (produkowana przez Live Nation) rozpocznie się w Europie w lutym przyszłego roku. Artystka wystąpi w Glasgow, Manchesterze, Londynie, Birmingham i Belfaście, a następnie odwiedzi Budapeszt, Łódź, Pragę, Berlin, Düsseldorf i Paryż.

W trakcie trasy Lauper towarzyszyć będą specjalni goście. Ich nazwiska poznamy w późniejszym terminie. Bilety można kupić za pośrednictwem livenation.co.uk oraz livenation.pl.

Informacja o koncertach w Europie pojawia się tuż po zapowiedzi północnoamerykańskiej pożegnalnej trasy, ogłoszonej na początku tego miesiąca i po premierze pełnometrażowego filmu dokumentalnego „Let The Canary Sing”, który opowiada o niezwykłym życiu i karierze Cyndi Lauper. Dokument miał swoją premierę we wtorek 4 czerwca wyłącznie na Paramount+ w USA i Kanadzie. Podczas ceremonii w prestiżowym TCL Chinese Theatre w Hollywood w Los Angeles, Lauper została uhonorowana i odcisnęła swoje dłonie. Wszystko w ramach świętowania pożegnalnej trasy koncertowej i nowego filmu.

Koncert Cyndi Lauper w Polsce w 2025 roku

Cyndi Lauper koncert Polska

Reżyserowany przez dokumentalistkę i zdobywczynię nagrody Emmy Alison Ellwood „Let The Canary Sing” miał swoją światową premierę na Festiwalu Tribeca 2023. Film wyprodukowany przez Fine Point Films i Sony Music Entertainment we współpracy z Concord Originals opowiada o błyskawicznej drodze Lauper do sławy i jej głębokim wpływie na pokolenia poprzez muzykę, nieustannie ewoluującym stylu punkowym, niezachwianym feminizmie i działalności społecznej. Dokument ten to fascynująca podróż po życiu znanej i pionierskiej artystki, która poprzez swoją twórczość zostawiła niezwykłe dziedzictwo.

Legacy Recordings, dział Sony Music Entertainment, przygotował wydawnictwo muzyczne do filmu dokumentalnego o tym samym tytule. Towarzyszący album „Let The Canary Sing” to kolekcja utworów z całej kariery Lauper. Album jest już dostępny na winylu oraz w formie rozszerzonej edycji cyfrowej.

Pożegnalna trasa Cyndi Lauper jest reżyserowana przez Briana Burke’a. Za projekt i produkcję odpowiadają BrianBurkeCreative i DX7 Design.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx