Przejdź do treści

Novika i Sambor z nową wersją „All I Need” zespołu Air

Novika Sambor
Fot. kadr z teledysku Novika & Sambor - All I Need (Air cover)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Novika i Sambor reinterpretują „All I Need” zespołu Air po 25 latach od premiery. Jak brzmi nowa wersja? Zdecydowanie bardziej niepokojąco… Na twórczości Air wychowało się wielu fanów muzyki elektronicznej.

Novika również nie kryje, że jest to jeden z zespołów, który ukształtował ją jako artystkę. Tak to wspomina: „Moon Safari to album, który kiedyś często towarzyszył mi podczas wczesnoporannych powrotów z warszawskich klubów. Słońce dopiero pojawiało się na horyzoncie, a ja – słuchając Air na discmanie – czułam, że miękko unoszę się ponad chodnikami”.

Czy po latach można go odbierać z taką samą lekkością i optymizmem? Dla Sambora – który zajął się produkcją nowej wersji – utwór nabrał z czasem zupełnie innego znaczenia: „W świecie pełnym presji i atakujących nas z każdej strony bodźców, potrzebujemy chwili zatrzymania i odrobiny oddechu bardziej niż kiedykolwiek. Potrzeba posiadania „a little bit more time” ma zupełnie inny wydźwięk – chciałem, żeby nowa wersja utworu niosła w sobie ciężar naszych czasów”.

Premierze „All I Need” w wykonaniu Noviki i Sambora towarzyszy animowany teledysk stworzony przez Krzysztofa Fajksa i Henryka Górskiego. Wideo jest dostępne na oficjalnym kanale Noviki.

Novika & Sambor – All I Need (Air cover):

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx