Nakhane prezentuje nowy singiel „Do You Well” z udziałem Perfume Genius!

Nakhane Do You Well
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nakhane, multidyscyplinarny artysta i muzyk z RPA z nowym singlem „Do You Well” z udziałem Perfume Genius. Wyprodukowany przez Emre Türkmena z dodatkowym wsparciem Nile’a Rodgersa „Do You Well” to dźwiękowa oaza nu-disco, funku i elektronicznych melodii.

Hedonistycznemu duchowi utworu „Do You Well” towarzyszą dudniące linie basu i syntezatorowe akordy, przywodzące na myśl dzieła Donny Summer i Giorgio Morodera. Bezwstydnie przywołując i przekazując uczucia tęsknoty i pożądania.

Jak opowiada Nakhane: „Część tekstu były humorystycznym komentarzem do tego, jak zwodnicze może być oświetlenie klubowe. Wszyscy wyglądamy trochę inaczej w otoczeniu świateł stroboskopowych. Żartowałem z samego siebie i pociągnąłem tę metaforę trochę dalej”.

Podążając śladami poprzedniego singla „Tell Me Your Politik” – „Do You Well” dowodzi, że Nakhane poszerza swoją paletę dźwiękową o bardziej energetyczne terytoria, z wyraźnym naciskiem na undergroundowe subkultury klubowe. Gościnny wokal w utworze to awangardowy muzyk Perfume Genius.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx