Harry Kane strzela gola zza połowy! Bayern demoluje Darmstadt 8:0! [WIDEO]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

To był prawdziwy szalony wieczór w Bundeslidze! Bayern Monachium rozgromił SV Darmstadt 98 8:0! Hat-trickiem popisał się Harry Kane, który jedną z bramek zdobył zza połowy boiska!

Bayern Monachium rozbił w sobotę aż 8:0 beniaminka Bundesligi Darmstadt 98. Wszystkie gole dla gospodarzy padły w drugiej połowie. Hat-tricka w tym spotkaniu zaliczył Harry Kane, który ma na koncie już 12 goli w dziewięciu ligowych meczach. W klasyfikacji strzelców skuteczniejszy od niego jest tylko Serhou Guirassy z VfB Stuttgart, który strzelił 14 goli.

W sobotnim meczu Bayernu z Darmstadt Kane popisał się również fantastycznym trafieniem zza połowy boiska, kiedy to w 69. minucie dostrzegł będącego z dala od swojej bramki Marcela Schuhena. Po dwa gole w tym spotkaniu strzelili Leroy Sané oraz Jamal Musiala. Jedną bramkę dołożył Thomas Müller. W meczu sędzia pokazał aż 3 czerwone kartki – jedną dla piłkarza Bayernu Joshuy Kimmicha, a dwie dla piłkarzy Darmstadt, Klausa Gjasuli i Mateja Maglicy. Warto zaznaczyć, że do bramki Bayernu powrócił po kontuzji Manuel Neuer.

Bayern Monachium – SV Darmstadt 98 8:0 (0:0)

Gole: Harry Kane 51′, 69′, 88′, Leroy Sané 56′, 64′, Jamal Musiala 60′, 76′, Thomas Müller 71′