Przejdź do treści

Ezhel wystąpi w Polsce 12 kwietnia 2025 roku! Koncert w klubie Hydrozagadka

Ezhel koncert
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ezhel w ramach europejskiej trasy koncertowej wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka w 2025 roku.

Sercan İpekçioğlu, znany pod pseudonimem Ezhel, to turecki raper i piosenkarz. Jego muzyka łączy w sobie trap, hip hop i reggae. Jako przedstawiciel kultury hip-hop/trap/reggae z Turcji, charakteryzuje się świeżym stylem lirycznym. W nim sprawnie łączy kulturę ojczystej Turcji z doświadczeniami, jakie zdobył mieszkając w Niemczech. Swoją twórczością nieustannie tworzy unikalną społeczność skupioną wokół tureckiego hip-hopu, który dzięki swojej wyjątkowości wpada w uszy osobom, które nie znają języka tureckiego.

Ezhel zadebiutował w 2017 roku albumem Müptezhel, na którym słyszymy eksperymentalne brzmienia charakterystyczne dla rapera. W 2019 roku wydał album we współpracy z czołowym niemiecko-tureckim raperem Ufo361 zatytułowany Lights Out. Krążek zdobył zarówno uznanie krytyków jak i bardzo dobre wyniki na portalach streamingowych dzięki utworom takim jak „Wir sind Kral” i „YKKE”. Utwór Ezhela – „AYA” odsłuchano w serwisie Spotify ponad 80 milionów razy.

Kontynuując współpracę z czołowymi nazwiskami hip-hopowej sceny, w 2020 roku wspólnie z Murdą wypuścił album Made in Turkey. Ezhel w ciągu sześciu lat wydał siedemnaście piosenek numer 1. Na top 10 niemieckich i tureckich list przebojów trafiło ponad dwadzieścia jego utworów.

Najnowszy album Ezhela ukaże się już we wrześniu 2024 roku, a towarzyszyć mu będzie pierwsza światowa trasa koncertowa Artysty. Raper wystąpi w klubach i arenach na całym globie. 12 kwietnia 2025 roku odwiedzi również Warszawę i zagra swój pierwszy polski koncert w klubie Hydrozagadka.

Bilety na koncert dostępne są na stronie ebilet.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx