Przejdź do treści

Darren Till nie boi się żadnego człowieka na świecie! Anglik wystąpi na UFC 248?

Darren Till UFC 248
Darren Till, fot. TNT Sports

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Darren Till (18-2) zakomunikował światu za pośrednictwem Twittera, że nie boi się żadnego człowieka na naszej planecie. Jest to odpowiedź na zarzuty, że odmawia walki z Jaredem Cannonierem (13-4).

Jared Cannonier będzie walczył na gali UFC 248, która ma się odbyć 7. marca w Las Vegas. Początkowo jego rywalem miał być Robert Whittaker, lecz były mistrz UFC w kategorii średniej nie wystąpi na tej gali z nieznanych jeszcze przyczyn. W jego zastępstwie wielu ekspertów z branży widziało Darrena Tilla, lecz Anglik nie mógł skorzystać z tej propozycji. Fani MMA i brat menedżera Jareda zaczęli sugerować, że Anglik celowo unika walki z Cannonierem, jednak prezydent UFC Dana White po gali UFC 246 oznajmił, że nie dojdzie do walki Cannonier vs Till, ponieważ Anglik odniósł kontuzję kostki.

Darren Till zdenerwowany komentarzami na jego temat, że unika walki z Amerykaninem napisał na Twitterze: „Nie boję się żadnego, kurwa, człowieka na tej planecie!”:

@darrentill2 Twitter

W niedawnej rozmowie z dziennikarzem Jimem Edwardsem, Darren Till stwierdził, że jednak mógłby zawalczyć na UFC 248: „Kiedy usłyszałem, że Rob (Whitakker) doznał kontuzji, ciężko trenowałem i wiedziałem, że mógłbym przyjąć to wyzwanie 7. marca. Miałem kilka drobnych problemów, jak zawsze, ale nadal bym chciał i jestem dostępny. Mój management nie otrzymał jeszcze właściwej propozycji, ale mam nadzieję, że nadal możemy to zrobić. Zapamiętajcie moje słowa, nikogo się nie boję”.

W najbliższych dniach dowiemy się czy jednak dojedzie do pojedynku Jared Cannonier vs Darren Till.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx