Sylwester marzeń z Dwójką 2020. Wystąpią m.in. Cleo, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel i Modern Talking

Roksana Węgiel i Cleo, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Trwa wielkie odliczanie do Sylwestra Marzeń z Dwójką, który w tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa odbędzie się bez udziału publiczności. Zmienia się również lokalizacja. Impreza przenosi się z Zakopanego do jednego z najpiękniejszych zakątków Polski – Ostródy.

O tym, jakie niespodzianki czekają widzów TVP w noc sylwestrową, dowiedzieliśmy się podczas konferencji prowadzonej przez Izabellę Krzan i Idę Nowakowską. Przedsmak sylwestrowej zabawy dał Zenon Martyniuk, który w towarzystwie grupy tanecznej Volt Agustina Egurroli, zaśpiewał kilka swoich przebojów, m.in. „Taką cię wyśniłem” i „Przekorny los”.

Izabella Krzan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

„W wyniku pandemii miliony Polaków zostały skazane na samoizolację. Wszyscy spędzą tego Sylwestra w domu przed telewizorami, w związku z tym tegoroczny Sylwester Marzeń jest jak prąd, gaz, woda i powietrze, jest potrzebny każdemu z nas. Jestem przekonany, że całe dobro będzie emanować z amfiteatru i przeniesie się do milionów Polaków siedzących przed telewizorami” – powiedział Prezes TVP Jacek Kurski.

Zenon Martyniuk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

W amfiteatrze w Ostródzie wystąpią m.in. niekwestionowany król disco polo – Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, a także zespoły Golec uOrkiestra, Weekend, Boys, Milano. W szampański nastrój widzów wprowadzą również wokaliści, którzy cieszą się niesłabnącą sympatią publiczności, w tym m.in. Cleo, Viki Gabor i Roxana Węgiel. Nie zabraknie zagranicznych gwiazd, takich jak Modern Talking, czy Helena Vondráčková, która w duecie z Marcinem Millerem z zespołu Boys zaśpiewa „Długą noc”.

Cleo, fot. Piętka Mieszko/AKPA

„Koncerty sylwestrowe są dla mnie zwieńczeniem dwunastu miesięcy ciężkiej pracy i spotkaniem z publicznością. Chciałabym podziękować swoim fanom i publiczności, życząc wszystkiego dobrego w przyszłym roku” – przyznała Cleo.

„Podczas nocy sylwestrowej mam ten przywilej, że mogę gościć w domach wielu milionów Polaków, którzy wspólnie z zespołem Weekend mogą wejść w nowy rok. Ten, który się kończy był specyficzny, ale z nadzieją patrzę na kolejny” – powiedział Radek Liszewski, lider grupy Weekend.

ZOBACZ:  10-lecie marki Mokobelle w Elektrowni Powiśle. Kurdej-Szatan, Racewicz, Żukowka, Markowska na wydarzeniu!

„Chcemy wszystkich zapewnić, że w 100% przestrzegać będziemy reżimu sanitarnego, zgodnie z rozporządzeniem i w trosce o nasze wspólne zdrowie” – dodał Jacek Kurski.

W roli prowadzących sylwestrową imprezę wystąpią Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski oraz Norbi. Planowany start imprezy o 19:55.

Jacek Kurski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jacek
Jacek
7 miesięcy temu

Cleo boska

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx