Sergio Ramos strzelił pierwszą bramkę w barwach PSG! [WIDEO]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Paris Saint-Germain pokonał na Parc Des Princes w 22. kolejce Ligue 1 Stade de Reims 4:0. Pierwszego gola w barwach PSG zdobył sprowadzony w tym sezonie Sergio Ramos.

W niedzielny wieczór paryski klub nie dał najmniejszych szans Stade de Reims i umocnił się na fotelu lidera Ligue 1. Debiutancką bramkę w barwach PSG strzelił Sergio Ramos, który przyszedł przed sezonem z Realu Madryt. W stolicy Hiszpanii ten defensor spędził 16 sezonów gdzie w 671 meczach zdobył 101 goli. Hiszpan ponadto ma status najskuteczniejszego reprezentacyjnego obrońcy w historii futbolu. Dla reprezentacji Hiszpanii zdobył 22 bramki.

W niedzielnym meczu francuskiej ligi PSG objęło prowadzenie tuż przed przerwą. W 44. minucie gry bramkę zdobył Marco Verratti. Po jego strzale z pola karnego piłka odbiła się jeszcze od słupka bramki Predraga Rajkovicia. Dla Włocha było to pierwsze trafienie w Ligue 1 od 2019 roku. Sergio Ramos zdobył swoją bramkę w 62. minucie. Hiszpan skutecznie wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali po rzucie rożnym. W 67. minucie pięknym strzałem popisał się znów Verratti. Piłka po jego uderzeniu odbiła się jeszcze od Wouta Faesa i wpadła do bramki Reims. Czwartą bramkę dla Paris Saint-Germain zdobył w 75. minucie Danilo Pereira. Leo Messi pojawił się na boisku w 63. minucie zmieniając Ángela Di Maríę.

PSG – Stade de Reims 4:0 (1:0)

Strzelcy bramek: Marco Verratti 44′, Sergio Ramos 62′, Wout Faes 67′ (sam.), Danilo Pereira 75′