Przejdź do treści

Premiera pierwszego odcinka Pacześ Show 3 w Comedy Central

Pacześ Show 3 comedy central
Natalia Przybysz, fot. Comedy Central

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dzisiaj, 8 kwietnia na antenie Comedy Central odbędzie się premiera trzeciego sezonu „Pacześ Show”. W pierwszym odcinku programu Rafał Pacześ podejmie temat muzyki alternatywnej, a na jego kanapie zasiądą Natalia Przybysz i Błażej Król.

„Pacześ Show” to program typu late-night talk show, który doskonale łączy ze sobą humor i niezwykłą kreatywność. Prowadzący – Rafał Pacześ, który zaskarbił sympatię widzów swoim oryginalnym poczuciem humorem, tym razem postanowił zaskoczyć wszystkich. W swoim błyskotliwym monologu, który poprzedzi główną część programu, Pacześ zaprezentuje się z nieco innej strony, dzieląc się z widzami swoimi spostrzeżeniami na temat muzyki alternatywnej. Czy stand-uper’owi uda się przekonać widzów, że nawet najbardziej wyszukane brzmienia mogą stać się źródłem niezwykłej rozrywki?

W premierowym odcinku trzeciego sezonu programu, Rafał Pacześ ma przyjemność gościć dwóch znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Są nimi Natalia Przybysz oraz Błażej Król. Ci utalentowani wokaliści, kompozytorzy oraz autorzy tekstów odsłonią przed widzami swoje niezwykłe poczucie humoru i dystansu do świata. Nie zabraknie również zabaw prowadzonych przez Łukasza „Lotka” Lodkowskiego. Stanowią one nie tylko świetną okazję do śmiechu, ale także doskonałą możliwość, by lepiej poznać gości i zobaczyć ich w zupełnie nowym świetle.

Premierowe odcinki programu „Pacześ Show” emitowane są na kanale Comedy Central w każdy poniedziałek o godz. 22:30. Więcej o Comedy Central na comedycentral.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx