Przejdź do treści

Poznaliśmy kolejnych uczestników „Fortu Boyard”. Nowe odcinki już w niedzielę!

Poznaliśmy kolejnych uczestników Fortu
Fot. Maciej Zawada

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nordic Entertainment Group (NENT Group),właściciel serwisu streamingowego Viaplay, wznowiła emisję „Fortu Boyard”. Pierwsze odcinki udostępniono na platformie Viaplay w niedzielę, 12 września. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem polskich widzów. Znane są już nazwiska kolejnych gwiazd, które wzięły udział w programie.

„Fort Boyard” to bardzo popularny program telewizyjny. Pierwszą odsłonę wyemitowano w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, znajduje się w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Nowa edycja „Fortu Boyard” jest pierwszą polską produkcją Viaplay Originals w formacie „non-scripted” (bez scenariusza).

Pierwsze odcinki nowej edycji „Fortu Boyard” ukazały się w ubiegłą niedzielę na platformie streamingowej Viaplay. Można było w nich zobaczyć zaciętą rywalizację drużyn złożonych z wielu polskich gwiazd, takich jak: Marcelina Zawadzka, Ewelina Lisowska, Sławomir Zapała, Magdalena ,,Kajra’’ Kajrowicz, Michał Koterski czy Wojciech Gola.

Poznaliśmy kolejnych uczestników „Fortu Boyard”

W najnowszych odcinkach, które pojawią się na Viaplay już w niedzielę, 19 września, zobaczymy kolejne znane osobowości polskiego show-biznesu. Uczestnikami następnej odsłony „Fortu Boyard” będą Karolina Pisarek, Rafał Jonkisz, Beata Pawlikowska, Antoni Smykiewicz, Nick Sinckler, Mateusz Banasiuk, Paweł „Trybson” Trybała, Eliza Trybała, Radek Pestka, Nina Cieślińska, Marek Kaliszuk i Marcin Wrzosek.

Poznaliśmy kolejnych uczestników Fortu
Rafał Jonkisz, Beata Pawlikowska i Antek Smykiewicz, fot. Maciej Zawada | Poznaliśmy kolejnych uczestników „Fortu Boyard”

Uczestników podzielono na dwa zespoły. Następnie poddano ich wymagającym próbom zręcznościowym i wytrzymałościowym, dodatkowo ich członkowie musieli rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek, by zdobyć główną nagrodę, która zgodnie z zasadami programu została przekazana na wybrany cel charytatywny. Prowadzącymi w nowej odsłonie „Fort Boyard” są Elżbieta Romanowska, aktorka teatralna i filmowa oraz artysta kabaretowy i prezenter, Mariusz Kałamaga. Po raz pierwszy w polskiej edycji programu w postać przedstawiającą uczestnikom rozmaite zagadki wcieliła się kobieta – mędrczynią jest prezenterka telewizyjna, Tamara Gonzalez Perea, natomiast do pokoju pełnego trudnych pytań zaprasza drag queen Papina McQueen.

Poznaliśmy kolejnych uczestników Fortu
Fot. Maciej Zawada

Seria „Fort Boyard” emitowana w Polsce, została wyprodukowana przez Endemol Shine Polska. Jest to jeden z czołowych producentów telewizyjnych w kraju. W portfolio firmy znajduje się szeroka gama produkcji. Od filmów fabularnych i seriali telewizyjnych po programy typu talent show, reality oraz teleturnieje. Jest częścią międzynarodowej grupy medialnej Banijay.

Poznaliśmy kolejnych uczestników Fortu
Nick Sinckler, Karolina Pisarek i Mateusz Banasiuk, fot. Maciej Zawada | Poznaliśmy kolejnych uczestników „Fortu Boyard”
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx