Przejdź do treści

Karolina Pisarek, Anna Markowska, Lara Gessler i inni na 10-leciu marki Roberta Kupisza

10 lecie marki Roberta Kupisza
Lara Gessler, Karolina Pisarek, Anna Markowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Robert Kupisz to jeden z najpopularniejszych polskich projektantów. Styl, który wypracował – luźne, wygodne i oryginalne ubrania unisex – ma rzesze wiernych fanów. Każda kolejna kolekcja projektanta wyczekiwana jest z niecierpliwością. W tym roku mija 10 lata od premiery marki QΠШ Robert Kupisz.

Pierwszy pokaz projektanta odbył się 17 marca 2011 roku. 10 lat w branży modowej to kawał historii. W jej tworzeniu obok wspólników, czyli Anny Borowskiej i Roberta Kupisza – brało udział wiele wspaniałych osób. Impreza jubileuszowa, zorganizowana z tej okazji, była świetną okazją, aby w gronie przyjaciół wznieść toast za wspólnie spędzone 10 lat. Nie zabrakło oczywiście urodzinowego tortu, który własnoręcznie pokroił Robert Kupisz.

Wśród gości znaleźli się m.in. Katarzyna Sokołowska, Lara Gessler, Patricia Kazadi, Malwina Wędzikowska, Anna Męczyńska, Karolina Pisarek, Marta Dyks, Bogna Sworowska, Marcin Tyszka, Baron, Krzysztof Łoszewski, Iwona Majer, Marta Kuligowska i Jacek Schmidt.

10 lecie marki Roberta Kupisza
Gosia Baczyńska i Robert Kupisz, fot. AKPA

Imprezę urodzinową połączono z prezentacją nowej kolekcji ROOTS QΠШ Robert Kupisz Lato 2022. Odbyła się ona przy okazji w showroomie marki na Mokotowskiej 48. Kolekcja ROOTS to hołd dla różnorodności etnicznej i kulturowej. Znajdziemy w niej motywy zwierzęce. Nadruki są inspirowane malunkami na ciele, które zostały naniesione w formie nadruku na tkaniny i dzianiny. Stały się one motywem przewodnim kolekcji. Wśród nadruków pojawiły się też maski plemienne i drapieżny kot – symbol siły i odwagi. W kolekcji dominują kolory ziemi: brązy, beże łączone z intensywnymi kolorami: pomarańczowym, niebieskim, żółtym, czerwonym. Sztandarowym produktem w kolekcji są zwiewne, wielobarwne koszule.

Nie brakuje też luźnych bluz z nadrukami i charakterystycznymi frędzlami, spodni jeansowych z obniżonych krokiem, szortów oraz zwiewnych sukienek. Propozycją na zimniejsze dni są koszule z miękkiej flaneli, ortalionowe kurtki i kamizelki, płaszcz przeciwdeszczowy, a także kolorowe kapelusze i czapki typu „beanie”. Tkaniny to przede wszystkim miękka wysokogatunkowa bawełna, certyfikowana wiskoza ze zrównoważonej produkcji, ortalion i jeans z połączenia bawełny z bawełną wtórnie przetworzoną. Całą kolekcję wyprodukowano w Polsce.

10 lecie marki Roberta Kupisza
Anna Borowska, Karolina Pisarek, fot. Kurnikowski/AKPA
10 lecie marki Roberta Kupisza
Anna Markowska, fot. Kurnikowski/AKPA
10 lecie marki Roberta Kupisza
Lara Gessler, fot. Kurnikowski/AKPA
10 lecie marki Roberta Kupisza
Patricia Kazadi, fot. Kurnikowski/AKPA
10 lecie marki Roberta Kupisza
Katarzyna Sokołowska, fot. Kurnikowski/AKPA
10 lecie marki Roberta Kupisza
Malwina Wędzikowska, fot. Kurnikowski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx