Przejdź do treści

Chivas prezentuje nowy singiel „5 milionów influencerek”!

Chivas 5 milionów influencerek
Fot. kadr z teledysku Chivas - 5 milionów influencerek

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po niesamowitym sukcesie poprzedniego numeru „Prawie straciłem głos”, który zdobył miliony odtworzeń, Chivas powraca z nowym hitem. „5 milionów influencerek” to słodko-gorzka gitarowa ballada opowiadająca o współczesnych czasach i nadchodzącej fali młodych influencerek. Piosenka, w całości wyprodukowana przez artystę, zawiera niezwykle wpadający w ucho refren, który z pewnością podbije serca fanów.

Wraz z premierą teledysku „5 milionów influencerek” wystartował preorder nowej EP-ki Chivasa oraz dedykowanego merchu. „Lato 2024” to wyjątkowa, limitowana EP-ka, dostępna w przedsprzedaży na stronie chivasio.shop jedynie do 21 lipca 2024 roku.

„Lato 2024” to kolejny etap twórczej ewolucji Chivasa, artysty znanego z przełamywania muzycznych schematów. Po mocnym brzmieniu deathcore, chivas serwuje nam teraz akustyczną, letnią EPkę, zawierającą cztery unikalne utwory:

  • Prawie straciłem głos
  • 5 milionów influencerek
  • Szafka w małym pokoju
  • To nie koniec z wami

Każdy z tych utworów jest świadectwem niezwykłej kreatywności Krystiana i jego zdolności do tworzenia muzyki, która zachwyca i inspiruje. „Lato 2024” dostępny jest wyłącznie w oficjalnym sklepie Chivasa. To niepowtarzalna okazja, by stać się częścią wąskiego grona posiadaczy tego unikatowego wydania.

Każdy egzemplarz „Lato 2024” jest starannie zaprojektowany i wydany w eleganckim digipacku. Ze względu na limitowany nakład, który nie będzie dotłaczany, każdy egzemplarz staje się wyjątkowym elementem kolekcji każdego fana muzyki. Specjalnie dla swoich fanów, Chivas przygotował również merch.

W sklepie znajdziemy koszulki, bluzy oraz limitowany wzór skarpetek dedykowanych tej wyjątkowej EP-ce, które dodają charakteru i unikalności każdemu egzemplarzowi. „Lato 2024” będzie dostępne jedynie do 21 lipca 2024 roku. Po tej dacie album nie pojawi się ponownie w sprzedaży.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx