Przejdź do treści

Paryskie tango – polski zwiastun i plakat już w sieci!

Paryskie tango polski zwiastun
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Jak odnaleźć wspólny język i pokonać dzielące nas różnice? Zobacz zwiastun i plakat „Paryskiego tanga”, pełnej muzyki i pasji produkcji znad Sekwany.

„Paryskie tango” (oryg. „Sol”) to debiut reżyserski aktorki Jézabel Marques („Samba”). To umiejscowiona w paryskich plenerach, tętniąca argentyńskim tango, filmowa uczta dla wszystkich miłośników kina znad Sekwany. W filmie zobaczymy aktorki Camille Chamoux i Chantal Lauby.

Przebojowa piosenkarka Sol od lat mieszka i tworzy w Buenos Aires. Chociaż na scenie jest wulkanem energii, to w sercu wciąż nosi ból po utracie syna. Pewnego dnia w przypływie emocji kobieta postanawia wrócić do Paryża i zbliżyć się do swojego siedmioletniego wnuka i synowej – Evy, których nigdy nie widziała nawet na oczy. Bojąc się odrzucenia przez rodzinę syna, Sol postanawia wynająć mieszkanie tuż obok i udawać ich nową sąsiadkę. Spirala kłamstewek nakręca się jeszcze bardziej, kiedy Eva decyduje się zatrudnić Sol jako pomoc domową. Czy diva i gwiazda estrady przystanie na tę propozycję i czy w końcu znajdzie w sobie odwagę, żeby wyznać bliskim prawdę?

Paryskie tango – polski zwiastun filmu:

Paryskie tango trailer
Paryskie tango polski zwiastun
Plakat filmu „Paryskie tango”

Film będzie można oglądać w kinach od 18 czerwca.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx