Mecze PGNiG Superligi na YouTube

Fot. mat. prasowy

Wszystkie mecze PGNiG Superligi transmitowane przez TVP Sport można śledzić również w serwisie YouTube na kanale TVP Sport. Najbliższa transmisja już w piątek – o godz. 18:00 Grupa Azoty Tarnów zmierzy się z Torus Wybrzeże Gdańsk.

W trakcie trwającego sezonu na kanale TVP Sport zobaczyć można było jak na razie sześć meczów PGNiG Superligi. Pokazane zostały m.in. inaugurujące rozgrywki spotkanie Orlen Wisły Płock z Azotami Puławy oraz drugą odsłonę “świętej wojny”, czyli starcie PGE VIVE Kielce z Wisłą. I to nie koniec!

Do końca sezonu 2019/20 na YouTube dostępne będą wszystkie pozostałe mecze transmitowane przez TVP Sport, w tym spotkania startującej już pod koniec marca Rundy Finałowej rozgrywek. Spotkania równocześnie zobaczyć będzie można również w TVP Sport, na tvpsport.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Co istotne, transmisje meczów PGNiG Superligi na YouTube nie będą ograniczone blokadą geograficzną, w związku z czym mecze śledzić będą mogli również fani poza granicami Polski.

W najbliższych dniach pokazane zostaną starcia Grupy Azoty Tarnów z Torus Wybrzeżem Gdańsk (w piątek 6 marca) oraz Energi MKS Kalisz z Zagłębiem Lubin (w niedzielę 8 marca).

Read Previous

Oliver Olson publikuje klip do utworu “Parter”

Read Next

Gala PunchDown 2 już w najbliższą sobotę. Zobacz zapowiedź!