Przejdź do treści

Kizo rozpoczyna preorder płyty wakacyjnym hitem z Wac Toja!

Kizo Wac Toja
Fot. kadr z klipu Kizo ft. Wac Toja - LOT

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kizo otwiera promocję albumu „Ostatni Taniec”. Na pierwszy ogień fani dostali utwór „Lot”, w którym gościnnie pojawia się Wac Toja.

To już powoli tradycja, że Kizo, w okolicy wiosny, rozgania muzyczny letarg. Nie inaczej jest w tym roku! Najnowszy singiel „Lot” to niezwykle melodyjna, letnia produkcja, po przesłuchaniu, której niejedna osoba zacznie planować podróże w ciepłe kraje. Numer zwiastuje bezpośrednio krążek o tajemniczej nazwie „Ostatni taniec”.

Gdyby wakacje rozpoczynały się od przecięcia wstęgi, chyba jasnym jest, kto trzymałby w ręku nożyce. Kizo po raz kolejny otwiera sezon letni – rzucając hit, do którego nasze głowy będą się rytmicznie kiwać za parawanem słonecznych okularów. Asystuje mu wierny kompan letnich introdukcji muzycznych – Wac Toja. Panowie po raz trzeci rozpoczynają promocję albumu Kizo wspólnym singlem.

Kizo feat. Wac Toja – Lot (prod. BeMelo):

Kizo ft. Wac Toja – Lot (prod. BeMelo)

Utwór „Lot” jest pierwszym singlem promującym najnowsze wydawnictwo muzyczne Kizo. Premiera płyty „Ostatni Taniec” jest przewidziana na 17 czerwca, a jej preorder wystartował wraz z publikacją singla. Na stronie spacerange.shop i mytosukces.pl można już zamówić rozszerzone wydanie, do którego dołączony jest t-shirt, ręcznik oraz piłka plażowa.

Machina promocyjna ruszyła w ostatni poniedziałek, kiedy Kizo zaprezentował okładkę płyty i zapowiedział trasę koncertową Ostatni Taniec Tour. Trasa na ten moment obejmuje 13 miast i rozpoczyna się 24.06.2022 w sopockiej Operze Leśnej, czyli w rodzinnych, trójmiejskich terenach Kizownika.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
kadrtol
kadrtol
1 rok temu

Trzymajcie namiary – https://goingapp.pl/wydarzenie/kizo-wac-toja-ostatni-lot-gdansk-at-b90/pazdziernik-2022 Zdecydowanie polecam się wybrać. Kizo to nie jest standardowy gość. Może nie jest tak, że zgadzam się ze wszystkim, co on mówi i robi, ale jego imprezy zawsze są mega. Po prostu daje z siebie wszystko i to mi się podoba.

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx