Kasia Marona publikuje klip do utworu „Więcej”

Kasia Marona Więcej
Fot. kadr z klipu Kasia Marona - Więcej

„Więcej” to najnowszy singiel Kasi Marony, utalentowanej wokalistki o charakterystycznej barwie głosu, która sama komponuje swoje piosenki i pisze do nich teksty. Singiel „Więcej” pokazuje zdecydowaną, energetyczną, charyzmatyczną odsłonę Kasi.

Utwór opowiada o zakończeniu nudnego i pozbawionego barw związku oraz o tym, że odkrywanie uroków życia w pojedynkę może być piękne i fascynujące. Do utworu powstał barwny teledysk, utrzymany w klimacie tajemniczości, w którym oprócz Kasi wystąpiła para tancerzy.

Utwór skomponowała Kasia Marona przy udziale Grzegorza Stasiuka (współpracował i koncertował m.in. z Maćkiem Maleńczukiem i Jackiem Wójcickim). Stasiuk również odpowiada za jego produkcję. Kasia to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Z muzyką i sceną związana od najmłodszych lat. Laureatka wielu prestiżowych festiwali muzycznych oraz konkursów piosenki o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym, w tym: „Złotego Aplauzu” na Międzynarodowym Festiwali Piosenki i Tańca w Koninie, I miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Piosenkarzy we Wrocławiu (nagroda przyznana przez Elżbietę Zapendowską – przewodniczącą jury), Grand Prix oraz „Złotego Mikrofonu” w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Radia i Telewizji JARD w Białymstoku czy Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych DEBIUTY w Lublinie (nagroda przyznana przez Grażynę Łobaszewską – przewodniczącą jury). Talent Kasi został doceniony również przez: Adama Sztabę, Annę Serafińską, Agnieszkę Hekiert, Magdalenę Ptaszyńską, Roberta Janowskiego czy Mietka Szcześniaka.

Kasia Marona – Więcej. Zobacz teledysk:

Kasia Marona – Więcej

Kasia jest ćwierćfinalistką VII edycji programu „Mam Talent”. Jej wykonanie piosenki „Chain of Fools” z rep. Arethy Franklin zostało okrzyknięte przez Agnieszkę Chylińską jako „brawurowe” i „rasowe”.

Ostatnie lata przyniosły Kasi nowe doświadczenia artystyczne, kolejne sukcesy oraz liczne koncerty. Kasia zdobyła tytuł „Best Voice od Warsaw”, stając w szranki ze świetnymi wokalistami w konkursie organizowanym przez Hard Rock Cafe. Wzięła również udział w I edycji programu „Śpiewajmy razem. AllTogetherNow” w TV Polsat, a jej występ zebrał mnóstwo pochlebnych opinii.

ZOBACZ:  Tony Yoru i Ras prezentują "Raj"

Artystka ma na swoim koncie autorskie single „Dobrze wiem” i „Zimno”. Obecnie przygotowuje debiutancki album.

instagram.com/kasiamarona

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx