Przejdź do treści

Gruby Mielzky i Pers z przedpremierowym „WWP”

Gruby Mielzky Pers WWP
Fot. kadr z teledysku Gruby Mielzky x Pers - WWP

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ostatni przedpremierowy singiel z „Do Tańca i Do Różańca” to doskonała okazja, aby choć wizualnie prześledzić wycinek prac nad tym albumem. Klip do nowego utworu Mielzky’ego i Persa powstał bowiem na tzw. domku, czyli w wyjazdowej pracowni, gdzie obaj raperzy w trudach i znojach wykuwali wspólny projekt.

Powyższy wstęp to oczywiście z mocnym przymrużeniem oka, bo jak widać na teledysku stworzonym przez Szerszenia, Mielzky’emu i Persowi towarzyszyły raczej pozytywne i konstruktywne emocje. Ten unikalny twórczy mikro-klimat to także zasługa widocznych na wideo gości i zaprzyjaźnionych artystów, na czele ze słyszalnym w cutach duetem The Returners. Za samą muzykę do „WWP” odpowiada natomiast Marcel Pers.

„Do Tańca i Do Różańca” Mielzky’ego i Persa to szesnaście premierowych utworów z muzyką Marcela oraz jedna produkcja od The Returners. I ten tytuł mówi w zasadzie wszystko, bo mamy tu czego dusza zapragnie – śmiech, płacz, upał i chłód, święto i codzienność. A przede wszystkim unikalny vibe, którego nie da Wam żaden inny duet w polskim rapie. Wydawcą płyty jest oczywiście 2020 label, a jej premiera wypada dokładnie w piątek 17 maja. Limitowany preorder, wzbogacony o drugą (niedostępną w regularnej sprzedaży) płytę, dostępny jest na stronie dotancaidorozanca.com.

W czerwcu ruszy też oficjalna trasa koncertowa Do Tańca i Do Różańca. Mielzky i Pers odwiedzą kolejno Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawę i Gdańsk. Szczegółowy harmonogram i bilety dostępne są na stronie bileterii Going goingapp.pl/wydarzenie/gruby-mielzky-x-pers-do-tanca-i-do-rozanca.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx