Przejdź do treści

Wolcen: Lords of Mayhem debiutuje w Epic Games Store

Wolcen Epic Games
Fot. Wolcen: Lords of Mayhem

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wolcen Studio ogłosiło, że Wolcen: Lords of Mayhem, fabularna gra akcji chwalona przez entuzjastów mrocznego fantasy, jest już dostępna w Epic Games Store.

Wolcen: Lords of Mayhem pozwala graczom rozpocząć epicką przygodę, walcząc z potężnymi wrogami w pojedynkę lub w trybie kooperacji. Gra oferuje unikalny, szybki system walki, który umożliwia graczom używanie kombinacji broni, uników, doskoków. Ponadto gracze mogą odblokowywać głęboko konfigurowalne umiejętności, aby udoskonalić swój styl walki.

W Wolcen: Lords of Mayhem gracze wcielają się w żołnierza weterana Zjednoczonej Republiki Ludzkości, zaciekłej anty-nadprzyrodzonej frakcji, której celem jest odbicie fortecy „Karmazynowa Twierdza” z rąk grupy heretyckich wyznawców świtu. Jednak gdy gracze rozpoczynają swoją misję, odkrywają ślady demonicznego spisku otaczającego fortecę. Obecnie dostępne są trzy akty wciągającej historii gry. Ostatni rozdział ma pojawić się już wkrótce. Fani więc powinni być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

Wolcen Epic Games
Fot. mat. prasowy

„Nasz zespół jest podekscytowany możliwością udostępnienia Wolcen: Lords of Mayhem jeszcze większej liczbie graczy” – powiedział założyciel Wolcen Studio, Daniel Dolui. „Teraz koncentrujemy się na dopracowaniu ostatniego rozdziału gry” – dodał.

Wolcen: Lords of Mayhem jest już dostępne na Steamie. W produkcję można grać w trybie kooperacji ze znajomymi bez względu na to, z jakiego sklepu korzystają. Ostatni rozdział kampanii fabularnej Wolcen zostanie wydany jednocześnie dla wszystkich wersji gry jeszcze w tym roku. Więcej informacji pojawi się wkrótce na oficjalnej stronie gry.

Wolcen: Lords of Mayhem w Epic Games Store.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx