Komornik zbiera nowe dusze – pozytywny odbiór dema w trakcie festiwalu Steam Next Fest

Komornik Steam Next Fest
Fot. mat. prasowy

Wersja demonstracyjna gry Komornik: Nieskruszony spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem graczy. Dziś odbędzie się również spotkanie online, które poprowadzi autor książek z cyklu, Michał Gołkowski.

Zakończony właśnie festiwal Steam Next Fest pozwolił graczom z całego świata na sprawdzenie gier, które zadebiutują w najbliższym czasie na platformie Valve. Jedną z pozycji dostępnych podczas tego festiwalu był Komornik: Nieskruszony, który powstaje w polskim Sylen Studio.

Gra spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem graczy, którzy postanowili pobrać wersję demonstracyjną i wcielić się w postać Komornika. Tylko w trakcie festiwalu wishlista tytułu wzrosła o 50%. Co ważne, koniec festiwalu Steam Next Fest nie oznacza utraty szansy na sprawdzenie produkcji. Demo pozostanie dostępne dla wszystkich na platformie Steam. „Wchodzimy w decydującą fazę przygotowań do premiery gry, a przede wszystkim uniwersum, w którym osadzony jest Komornik. To bardzo ciekawy świat, który daje duże możliwości rozwoju gry. Dlatego bardzo cieszy nas pozytywny odbiór dema i rosnąca grupa graczy zainteresowanych tytułem” – mówi Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

Spotkanie na żywo z Michałem Gołkowskim

Komornik Steam Next Fest
Fot. mat. prasowy

Już w poniedziałek 11 października o godz. 16:00 na stronie gry na Facebooku odbędzie się spotkanie na żywo z Michałem Gołkowskim, autorem książek z serii Komornik. Podczas spotkania pisarz, będący również głównym scenarzystą, zaprezentuje demo oraz zdradzi więcej szczegółów o świecie gry. Będzie to świetna okazja dla graczy i miłośników prozy autora, aby zadać mu pytania dotyczące nadchodzącego tytułu.

Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej i visual novel, osadzoną w książkowym uniwersum wykreowanym przez Michała Gołkowskiego. Gra opowiada historię dziejącą się w trakcie Apokalipsy – Ziemia stanęła w miejscu, gwiazdy spadły z nieba, woda zamieniła się w krew, a anioły mordują pozostałych przy życiu, aby zabrać ich dusze na Sąd Ostateczny. I choć koniec wydaje się nieunikniony, to Apokalipsa nie przebiega zgodnie z planem – okazało się, że dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu ludzie mogą umknąć pościgowi jej Jeźdźców. Wobec nieskuteczności ostatecznego rozwiązania, na Ziemię zstąpili wybrani spośród śmiertelników Komornicy, by polować na grzeszników i ściągać z nich należności za grzechy.

ZOBACZ:  Jurassic World Evolution za darmo w Epic Games Store do 7 stycznia

Premiera gry Komornik: Nieskruszony odbędzie się jeszcze w tym roku.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx