Przejdź do treści

Warsaw Shore: Dzik odpuszcza, a Don Kasjo jedzie dalej! Gorące flirty i tort z Małego w 12. odcinku

Warsaw Shore Dzik
Fot. MTV Polska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dzik mówi pas, ale Kasjusz nie daje za wygraną! W 12. odcinku „Warsaw Shore” weteran programu poprowadzi Ekipę na kolejną imprezę. Będą sceny zazdrości, śmiałe podrywy, gorące pocałunki i romantyczne gesty. Tym razem jednak wszyscy będą pamiętać, że w najbardziej przebojowym show w Polsce liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Dzień w domu „Warsaw Shore” rozpocznie się od chłodnej analizy wydarzeń zeszłej nocy. Pamięć jednak zawiedzie, więc Ekipa postanowi wspomóc umysły zastrzykiem adrenaliny. Dla niektórych wypad na monster trucki będzie również okazją do odbycia umówionej kary.

Niezapowiedziana wizyta bossa nie przyniesie dobrych wieści – Oliwia odeszła na dobre. Czasami słowa ranią bardziej niż czyny, więc Piotrek będzie musiał przemyśleć swoje zachowanie. Kiedy kurz po aferze opadnie, uczestnicy wyruszą w daleką podróż. Tego wieczora Ekipa z Kasjuszem na czele rozkręci epicki melanż w Ostrołęce.

Tym razem wszyscy będą rywalizować o miano króla imprezy. Nie zabraknie śmiałych podrywów, namiętności i scen zazdrości, a do zaskakującego zbliżenia dojdzie między Angeliką i Olą. Następnego dnia Ekipa będzie musiała godnie pożegnać swojego mentora. Kasjusz w prezencie dostanie… tort z Małego.

To i jeszcze więcej w 12. odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już w najbliższą niedzielę 18 czerwca o godz. 23.00 w MTV Polska! Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” można znaleźć na mtv.pl.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx