Terminator: Mroczne przeznaczenie – jest już zwiastun. Arnold Schwarzenegger powraca!

Terminator 6

OBSERWUJ NAS:

W sieci jest już dostępny pierwszy zwiastun nowego Terminatora. „Mroczne przeznaczenie” będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszych dwóch części za które odpowiedzialny był James Cameron, a zatem pomija wydarzenia przedstawione w „Buncie maszyn”z 2003 roku, „Ocaleniu” z 2009 roku i „Genisys” z 2015 roku.

W najnowszej części Terminatora ponownie zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera oraz Lindę Hamilton, która stworzyła kultowe kreacje Sary Connor w dwóch pierwszych częściach filmu. Oprócz nich będziemy mogli zobaczyć Mackenzie Davis, Natalię Reyes, Gabriela Lunę i Diego Boneta. Reżyserem filmu jest Tim Miller, odpowiedzialny za pierwszego „Deadpoola”, a za produkcję „Mrocznego przeznaczenia” odpowiada… James Cameron, który wyreżyserował dwie pierwsze kultowe części Terminatora.

Arnold Schwarzenegger jako T-800 / fot. kadr z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Gdy kilka miesięcy temu fani Terminatora dowiedzieli się, że James Cameron będzie pomagał przy tworzeniu najnowszej części, spodziewali się stworzenia produkcji na miarę dwóch pierwszych części. Po obejrzeniu pierwszego zwiastuna, widać, że „Mroczne przeznaczenie” jest naszpikowane efektami specjalnymi rodem z najnowszych części „Szybkich i wściekłych” i mimo tytułu, wygląda na to, że nowy Terminator nie będzie posiadał mrocznego klimatu rodem z pierwszej części.

Terminator: Mroczne przeznaczenie. Zobacz oficjalny zwiastun:

Terminator: Dark Fate

Film „Terminator: Mroczne przeznaczenie” będziemy mogli oglądać w polskich kinach od 8 listopada 2019 roku.

POLECANE:  Komedia "Małe szczęścia" z Bérénice Bejo i Vincentem Casselem już w kinach!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x