„Ślub doskonały”. Twórcy „Mayday” nakręcili nową komedię!

Ślub doskonały Twórcy Mayday
Fot. mat. prasowy

Twórcy „Mayday” nakręcili nową komedię. W obsadzie „Ślubu doskonałego” znaleźli się m.in. Adam Woronowicz i Aleksandra Adamska jako państwo młodzi z przypadku, a także Ewa Kasprzyk, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Głowacki, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Andrzej Grabowski.

„Ślub doskonały” to komedia pomyłek, w której próba ustalenia kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania. „Ślub doskonały” to nowy film producenta hitu „Mayday” – Wojtka Pałysa na podstawie scenariusza, który napisał wraz z reżyserem filmu Nickiem Moranem oraz współautorką niezapomnianych „Lejdis” – Hanną Węsierską. Na ekranie zobaczymy Adama Woronowicza, Aleksandrę Adamską, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Stelmaszyka, Piotra Głowackiego, Magdalenę Lamparską, Aleksandrę Popławską, Pawła Deląga, Sandrę Staniszewską, Krzysztofa Czeczota, Andrzeja Grabowskiego i wielu innych znanych aktorów.

Podobnie jak przy „Mayday” pomysł na film powstał na podstawie brawurowej sztuki teatralnej, tym razem autorstwa Robina Hawdona. „Ślub doskonały” pojawi się w kinach w styczniu 2023 roku.

Ślub doskonały Twórcy Mayday
Fot. mat. prasowy
Ślub doskonały Twórcy Mayday
Fot. mat. prasowy
Ślub doskonały Twórcy Mayday
Ślub doskonały, fot. mat. prasowy
ZOBACZ:  Ben Tennyson na emeryturze! Specjalny odcinek "Ben 10" wkrótce w Cartoon Network

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx