Magdalena Lamparska, Przemysław Sadowski, Artur Barciś i Ewa Kasprzyk na inauguracji nowej sceny Spektaklove

Artur Barciś, Magdalena Lamparska i Ewa Kasprzyk, fot. Dariusz Gałązka/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Spektaklove, producent komediowych hitów “Boeing Boeing”, “Imię”, czy “Ludzie inteligentni” 28 sierpnia otworzył nową teatralną scenę na kulturalnej mapie Warszawy. Na Scenie Małej Warszawy na ulicy Otwockiej 14 (dawna przestrzeń Fabryki Trzciny) odbyła się premiera spektaklu “Dobrze się kłamie” w reżyserii Marcina Hycnara.

Jest to historia na podstawie hitu kinowego “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, która doczekała się także swojej teatralnej wersji. Grupa przyjaciół co jakiś czas spotyka się na kolacji. Tym razem planują wspólnie oglądać zaćmienie księżyca. Jego fazy według wielu wierzeń wpływają na nasze zachowanie i nastrój. Ludzie mogą stać się nieprzewidywalni. Spektakl dotyka problemów małżeńskich par w średnim wieku. To pełne wrażliwości i nastrojowości połączenie lekkiej komedii i gorzkiego dramatu, osadzone w duchu oczyszczającego oraz błyskotliwego dialogu. W spektaklu wystąpili: Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Katarzyna Kwiatkowska, Anita Sokołowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa, Przemysław Sadowski i Wojciech Zieliński.

Na premierze nie zabrakło też gości. Pojawili się m.in. Maria Niklińska, Ewa Kasprzyk, Piotr Skarga, Artur Barciś, Rafał Królikowski czy Violetta Arlak.

Inauguracja nowej sceny Spektaklove. Zobacz kto pojawił się na wydarzeniu:

Inauguracja nowej sceny Spektaklove
Magdalena Lamparska, fot. Gałązka/AKPA
« z 8 »
ZOBACZ:  Maffashion: Jestem otwarta i lubię kombinować z makijażem
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x