Popkultura wraca po latach z zapowiedzią nowego albumu

Fot. Popkultura – Miłość Zdrada

Popkultura zapowiada nowy album. Pierwszym singlem z nowego wydawnictwa jest “Miłość Zdrada” pulsujący wręcz taneczny utwór z niebanalnym tekstem. Do piosenki powstał klip odwołujący się do stylistyki New Romantic. Jaskrawe kolory, vintage’owe syntezatory i stylowe gitary to wyjątkowo energiczne połączenie obok którego trudno przejść obojętnie.

Utwór “Miłość Zdrada” traktuje o uczuciach i emocjach, których często nie potrafimy nazwać. Chcielibyśmy aby ktoś zrobił to za nas. Bicie serca i przyspieszony oddech? Czym właściwie jest miłość prawdziwa? Gdy początkowa sielanka przygasa, zaczyna się walka. Pojedynek z własnymi lękami i z intensywnością naszych pragnień. Uciekamy się wtedy do kłamstw i wykrętów, ale uciec tak naprawdę się nie da.

“Nie chciałbym, aby tytułową zdradę rozpatrywać tylko kontekście niewierności. W relacji miłosnej, partner często staje się dla nas ważniejszy niż my sami. Zapominamy o własnych potrzebach. Tak jakby strzała amora zdradziecko trafiła nas w plecy. Czy wtedy zdradzamy samych siebie?” – pyta lider zespołu Maciek Olbrych.

W tym spojrzeniu “Miłość Zdrada” jest opowieścią uniwersalną, w której każdy może dostrzec odbicie własnych przeżyć.

Popkultura – Miłość Zdrada. Zobacz teledysk:

Popkultura – Miłość Zdrada

Read Previous

McGregor w ekspresowym tempie nokautuje Cowboya! Zobacz wideo

Read Next

Influencerzy czyszczą szafy w celu ratowania Australii!