REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Patryk Vega: To polski Leonardo DiCaprio! Reżyser zapowiada kolejny film

Antoni Królikowski / fot. kadr z filmu "Bad Boy"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Patryk Vega wyznał, że Antoni Królikowski jest dla niego polskim Leonardo DiCaprio. Co o głównej gwieździe „Bad Boya” mówią koledzy z planu?

„Bad Boy” to opowieść o mrocznej stronie futbolu i ludziach, którzy sportowy fanatyzm zamieniają w wielki biznes. Patryk Vega w roli nieobliczalnego króla chuliganów obsadził Antoniego Królikowskiego. „W moich filmach staram się okiełznywać mroczną stronę polskiej rzeczywistości i przybliżać ją widzom, powołując do życia postaci, które chociaż poruszają się w mroku, są przystępne i dają się lubić. Antek stworzył w Bad boyu stuprocentowego socjopatę, z którym można jednak sympatyzować. On fascynuje i sprawia, że idziemy za jego historią, jak po sznurku” – mówi reżyser.

Co ujęło go w aktorze najbardziej? „Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio. Byłem zafascynowany, kiedy oglądałem materiały zakulisowe z DiCaprio i obserwowałem, jak w ciągu kilku sekund wchodzi on w skrajny stan emocjonalny, stając się postacią, którą kreuje na ekranie. Antek też to ma. Posiada niesamowity instynkt, który sprawia, że w sposób totalny wchodzi w postać i gra sceny mając jakąś niesamowitą czujność”. Patryk Vega przyznaje, że „Bad boy” jest jedynie początkiem jego współpracy z aktorem. „Już 23 marca wchodzimy na plan kolejnej produkcji, gdzie Antek zagra główną rolę. Myślę, że ten film będzie przełomem w mojej karierze” – zdradza reżyser. Zobaczcie, co na temat roli Antoniego Królikowskiego mówią jego koledzy z planu – Maciej Stuhr i Piotr Stramowski.

Piotr Stramowski i Maciej Stuhr o roli Antoniego Królikowskiego w filmie „Bad boy”:

Piotr Stramowski i Maciej Stuhr o roli Antoniego Królikowskiego w filmie „Bad boy”

Premiera filmu „Bad Boy” odbędzie się 21 lutego.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google