Przejdź do treści

Orsu Corsu – Kim jest przeciwnik Popka na gali GROMDA 15?

Orsu Corsu gromda
Fot. mat. prasowy GROMDA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Orsu Corsu będzie rywalem popularnego rapera Popka na gali GROMDA 15. Panowie zmierzą się w walce na gołe pięści już w najbliższy piątek. Zobacz kim on jest i do czego jest zdolny.

Orsu Corsu to niepokonany chuligan francuskiego Stade Rennais. Mistrz świata walk na gołe pięści. Niepokonany w brutalnych walkach bez zasad KOTS. Nieokiełzany na ulicy. Wojskowy z desantu spadochroniarzy, a więc nic mu nie jest straszne, tym bardziej potwory. Świeża, młoda i energiczna krew. Uliczny fighter w swoim szczycie formy, który zrobi wszystko aby to wygrać.

Jak zapowiadają organizatorzy gali GROMDA, Popek jeszcze nigdy nie miał tak wymagającego rywala. Będzie to zdecydowanie najbardziej krwawa i brutalna walka w jego karierze. W końcu to walka na gołe pięści. Czy król ulicy, ikona chorych akcji i legendarny twórca Popek… po prostu da radę? Dowiemy się już w piątek, 1 grudnia.

GROMDA 15: PPV, gdzie oglądać?

Może tutaj nie pachnie fiołkami, ale zdecydowanie ma swój hermetyczny charakter. Tutaj nikt nie jest romantykiem… ani też nie pyszczy. Miejsce o którym się mówi, ale nie każdy ma tam wjazd. Urokliwość zatęchłej piwnicy oraz aura charakternych solówek, gdzie zahartowani goście szukają dobrej bitki. W walce wieczoru zobaczymy Don Diego vs Goat, czyli starcie tytanów o pas mistrzowski walk na gołe pięści.

Elitarna speluna w świecie gdzie klaun mieni się cesarzem, bycie kukiełką to chluba, a prawie wszędzie można wykrzyczeć sobie walkę… i na dodatek dorosłe chłopy szukają wrażeń tam gdzie nie powinni. Tutaj jest zdecydowanie inaczej. Szacunek i zasady… albo zostaniesz szybciutko pogoniony. GROMDA 15: Podziemny krąg już w piątek (1 grudnia) o 20:00. Transmisja na żywo będzie dostępna w systemie PPV na gromda.tv.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
poppo
poppo
4 miesięcy temu

Popek będzie miał kłopoty. Już ma kłopoty

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx