Przejdź do treści

Oczaruj i zaskocz otoczenie pięknymi, kolorowymi wzorami na ubraniach

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na podkreślanie swojego „ja” kladzie się coraz większy nacisk, staje się to bowiem coraz bardziej kluczowe dla wizerunku. Dzisiejsze czasy dają w tym zakresie pole do kreatywności. Wiele osób chce wyróżnić się w tłumie nie tylko fryzurą ale też za pomocą ubrania, albo podarować komuś coś niezapomnianego, i co ważne – unikatowego.

Rodzice, dziadkowie i wujkowie szukają czym by tu jeszcze zaskoczyć i zadowolić dzieci. Można to zrobić na przykład za pomocą dedykowanych tkanin.

Wprasowanki

Dobrym sposobem na spersonalizowanie odzieży są wprasowanki. Metodą na gorąco, można umieścić na trwałe wybrane przez siebie litery lub układ liter, na odzieży. Wprasowanki wykonane są z miękkich i elastycznych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się i nie będą sprawiać kłopotów zarówno przy przytwierdzaniu, jak i podczas prania. Firmy mogą korzystać z napisów ukazujących swoją nazwę i funkcję pełnioną przez osobę, która je nosi. Możliwe jest zamówienie u nas naprasowanek.

Zafunduj niepowtarzalny wygląd bluzy dzięki naprasowance na zamówienie w FatCube
Zafunduj niepowtarzalny wygląd bluzy dzięki naprasowance na zamówienie w FatCube

Co można nadrukować na odzieży

Różnego rodzaju wzory, krajobrazy, postaci z bajek czy logo – to wszystko można umieścić na odzieży. Naprasowanki z imieniem, nazwiskiem czy nazwą klubu wykonamy na zamówienie. To idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Członkowie drużyn czy organizacji będą zachwyceni własnymi koszulkami z indywidualnymi napisami. Ubrania imienne dadzą pewność, że nie zostaną pomylone z innymi, w przypadku gdy kilka osób korzysta z takich samych ubrań i np. pozostawia je w szatni. Na ubraniach tą metodą można umieścić także swój numer telefonu, na wypadek, gdyby dziecko nam się zagubiło. Zabawną alternatywą będą też karykatury i portrety. Miejsca, które zapamiętaliśmy z wakacji i które chcielibyśmy ze wzruszeniem wspominać przez dłuższy czas, także możemy zamieścić na swoich ciuchach. Naprasowanki można umieścić na dowolnych ubraniach podlegających prasowaniu. Będzie to oczywiście głównie bawełna, ale też poliester czy filc. Naprasowanki imienne na ubrania to świetny pomysł na prezent. Litery w formie naprasowanki na pewno ucieszą dzieci. Różnego rodzaju wzorki, misie, lalki, ptaszki, będą pięknie wyglądały, kiedy wprasujemy je w odzież. Furorę robią także rozmaite cytaty i hasła noszone na ubraniach, zarówno na przedzie, jak i na tyle. Niszowe i zabawne teksty noszone na koszulkach wzbudzą podziw i zazdrość otoczenia. Również wielokolorowe herby wykonane metodą termotransferu będą zachwycać przez długie lata. Tańszą alternatywą jest wprasowanka na zamówienie, którą z chęcią dla Ciebie wykonamy.

Łatwość przymocowania i obsługi

Aby cieszyć się fajną i trwałą koszulką, wcale nie trzeba być specjalistą lub inżynierem. Z łatwością i szybkością można przytwierdzić naprasowanki na ubrania żelazkiem. A wykonane przez nas w ten sposób napisy lub obrazki długo pozostaną na ubraniach, ponieważ charakteryzują się trwałością i odpornością na pranie i suszenie. Warto już dziś zamówić piękne, kolorowe wprasowanki na ubrania i cieszyć się nimi przez długi czas! A zatem już teraz złóż zamówienie na naszą wprasowankę.

(artykuł sponsorowany)

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx