Przejdź do treści

Gala Clout MMA 3 z nowym dostawcą PPV!

Clout MMA 3 PPV
Fot. Clout MMA, mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wielkimi krokami zbliża się gala Clout MMA 3. W Warszawie 29 grudnia odbędzie się trzecia edycja świąteczno-noworocznego wydarzenia sportowego Clout MMA pod nazwą „Santa Clout”. To będzie także inauguracja partnerstwa z nowym dostawcą usług Pay-Per-View (PPV) dla tej federacji freakfightowej.

Już 29 grudnia odbędzie się gala Clout MMA 3. Edycja Santa Clout odbędzie się w wyjątkowej świąteczno-noworocznej atmosferze. Nie zabraknie tego, z czego Clout MMA jest dobrze znane – rozwiązywania konfliktów, mocnych sportowych pojedynków i… wielu elektryzujących debiutów. Wydarzenie ma zapowiadać także ambitne plany na 2024 rok.

Już niedługo poznamy pierwsze informacje na temat karty walk świątecznej gali Clout MMA 3: Santa Clout. Grudniowa gala to także początek współpracy federacji z nowym dostawcą PPV. Po wielu skargach widzów odnośnie transmisji PPV podczas poprzednich gal, Clout MMA postanowiło nawiązać współpracę z nową firmą odpowiedzialną za streaming. Za dostarczenie najwyższej jakości transmisji wydarzeń ma odpowiadać firma StreamOnline. Limitowana liczba biletów na galę jest już dostępna w sprzedaży na platformie GoingApp.pl.

twitter.com/cloutmma
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx