Przejdź do treści

FAME MMA 9. Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański. Kiedy walka?

Mateusz Murański, fot. mateusz_muranski Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

O tym, że Mateusz „Adek” Murański będzie przeciwnikiem Arkadiusza „Aroya” Tańculi wiadomo było już od momentu zakończenia gali FAME MMA 7. Kim jest „Adek”?

Mateusz Murański to absolwent Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Znany jest z roli „Adka” z polskiego serialu paradokumentalno-fabularnego „Lombard. Życie pod zastaw”, w którym także można oglądać Arkadiusza Tańculę w roli „”Ryżego”. O tym, że Murański będzie kolejnym rywalem Tańculi wiadomo jest od momentu zakończenia gali FAME MMA 7, na której „Aroy” przegrał z Pawłem Tyburskim (Tańcula przegrał przez nokaut techniczny – po drugiej rundzie nie był w stanie kontynuować walki). Pomiędzy Murańskim a Tańculą zrodził się jakiś czas temu konflikt. „Generalnie fajna waleczka, bardzo mi się podobała. Tylko teraz pytanie do Areczka – jakie KSW i jaki Soldić? Zlał cię chłopak z ”Wyspy miłości”. Pokazał zajebiste serducho, bardzo mnie zaskoczył, bo nie spodziewałem się tego. Myślałem, że naprawdę wygra Arek, jednak okazało się inaczej. Trudno, ale jesteśmy otwarci” – mówił „Adek” na świeżo po walce Tańculi na FAME MMA 7.

Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula. Geneza konfliktu

„Słuchaj my kiedyś byliśmy generalnie kolegami. Jak poznaliśmy się na planie byliśmy kolegami/znajomymi dobrymi. Później przyszedł taki moment, że poróżniło nas parę kwestii. Arek powiedział kilka słów za dużo i teraz jest sposobność ku temu żeby zmierzyć się w klatce. Z mojej strony nie będzie jakiś buńczucznych gadek czy zapowiedzi, bo nie jest to zgodne z moim etosem życiowym/systemem wartości. Ja taki nie jestem, wolę pokazać w klatce. Wydaje mi się, że to co pokaże w walce z Arkiem to będzie więcej niż tysiące słów” – powiedział Murański w rozmowie z portalem mma.pl.

„Wiesz co konflikt nie konflikt. Generalnie, gdzieś ta geneza konfliktu rozpoczęła się – na początku planu kolegowaliśmy się, poróżniło nas parę kwestii. Arek powiedział kilka słów za dużo. I zaraz przyjdzie czas, żeby go z tych słów rozliczyć” – mówił Murański jeszcze na świeżo po walce Tańculi na FAME MMA 7.

Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański. Kiedy walka?

Panowie zmierzą się ze sobą na gali FAME MMA 9, która ma odbyć się 6 marca 2021 roku. Walka będzie w kategorii półciężkiej.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ZIOBRO
ZIOBRO
3 lat temu

Tańcula go zmaskaruje pozera

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx