Przejdź do treści

Koncert Mięthy podczas weekendu z Czwórką

Koncert Mięthy
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowe głosy, audycje plenerowe oraz koncert Mięthy – to propozycja Czwórki na rozpoczynający się weekend. W sobotę premierowa odsłona muzycznej audycji „Sprzężenie zwrotne” Adama Smolarka i Michała Daniluka. Z kolei w niedzielę plenerowe wydanie energetycznego programu sportowo-lifestyle’owego z „Pokoju na lato”.

W sobotę 6 lipca o godz. 17.00 premierowe wydanie „Sprzężenia zwrotnego” Adama Smolarka i Michała Daniluka. – Cieszę się, że młoda krew polskiego dziennikarstwa radiowego opanowuje Czwórkę – mówi dyrektorka, redaktorka naczelna Justyna Dżbik-Kluge.

– Adam i Michał zabiorą nas w niesamowite muzyczne rejony, prezentując autorski wybór szeroko pojętej alternatywy. Bardzo liczę również na ich rozmowy zarówno z gośćmi jak i na wymianę osobistych doświadczeń, muzycznych poszukiwań i odkryć – dodaje.

6 lipca Czwórka zaprasza też na retransmisję koncertu Mięthy z „Pokoju na lato”. Przed koncertem program specjalny Skipa – wokalisty zespołu.

Miętha to duet, który tworzą wokalista i autor tekstów Skip oraz producent muzyczny AWGS. Ich muzyka balansuje na styku różnych gatunków. Na swoim koncie mają cztery albumy długogrające: Audioportret, Szum, 36,6 i Mięthlik. Pojawiali się we wspólnych utworach z najpopularniejszymi raperami rodzimej sceny (Paluch, Otsochodzi, Miły Atz), jak i z czołowymi artystami sceny popowej (Sanah, Vito Bambino, Natalia Szroeder).

Koncert Mięthy

W niedzielę, 7 lipca w godz. 11.00 -14.00 Piotr Galus z Dominiką Gryz – nauczycielką jogi i ekspertką wellbeing zaproszą na plenerową, energetyczną audycję sportowo-lifestyle’ową prosto z „Pokoju na lato”. Dziennikarka Natalia Metrak-Ruda opowie o zdrowej kuchni na upalne dni. W programie także spacer po architektonicznych atrakcjach Warszawy i warsztaty origami.

Autorski cykl audycji „Będzie głośno!” muzyka i dziennikarza radiowej Czwórki – Damiana Sikorskiego będzie można usłyszeć w wakacje w każdą niedzielę o godz. 17.00. Jednak, jak mówi Justyna Dżbik-Kluge: – Nową odsłonę konkursu „Wydaj płytę z Będzie głośno” szykujemy na jesień, ale latem nie ustajemy w poszukiwaniach talentów muzycznych.

Czwórka featuring

Pierwszy weekend lipca to także wakacje sprzed lat, okiem duetu Drenda i Paśnik. W niedzielę o godz. 20.00 goście w roli prowadzących czyli „Czwórka featuring…”. – Antropolożka Olga Dredna i pisarz Jacek Paśnik dołączają do Czwórkowego zespołu – regularną, cotygodniową audycję poprowadzą od 1 września, a już na początku wakacji zdradzą czego możemy się spodziewać po ich wspólnych radiowych podróżach – zapowiada dyrektorka radiowej Czwórki.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx