Clock Machine promuje film „Polot” i prezentuje album „Prognozy” na winylu

Clock Machine Sense of Space
Fot. Clock Machine - Sense of Space

„Sense of Space” zespołu Clock Machine to utwór promujący film „Polot”, a jednocześnie singiel ogłaszający nowe, dwupłytowe wydanie albumu „Prognozy” na LP.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy być częścią tego projektu. Szczególnie, że tematyka „Polotu” jest nam niezwykle bliska. Film, tak samo jak nasza płyta, jest spojrzeniem na to, co rodzi się między ludźmi. Na emocje, które towarzyszą nam w najważniejszych momentach życia – mówi o współpracy zespół.

Utwór „Sense of Space” promuje trzeci album „Clock Machine” pt. „Prognozy” wydany na podwójnym kolorowym winylu. Tą płytą muzycy zadają pytania i dogłębnie analizują różne oblicza relacji międzyludzkich. Krążek zawiera 13 utworów o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach.

Clock Machine – Sense of Space:

Clock Machine – Sense of Space

Clock Machine to założony pod koniec 2009 roku zespół grający tradycyjnego rocka z elementami funku. Grupa wyróżniona została głównymi nagrodami na festiwalu FAMA 2011, Konkursie Zespołów Rockowych w Wadowicach oraz juwenaliowym przeglądzie kapel studenckich w 2011 roku. Zespół jest również laureatem Eliminacji do Przystanku Woodstock oraz Empik Make More Music. Wokalistą Clock Machine jest znany z Męskiego Grania Igor Walaszek.

Nowa data premiery filmu „Polot”

Pierwotnie premiera „Polotu” miała odbyć się w maju, jednak wybuch pandemii i
wiążące się z nią obostrzenia pokrzyżowały te plany. Nowa data premiery filmu to 27 listopada.

ZOBACZ:  Walentynkowy koncert życzeń w TVP. Cleo, Zenon Martyniuk, Halina Frąckowiak, Eleni, Joanna Moro i inni

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx