Akcja #zostanwdomu – kino przyjdzie do Ciebie. Monolith Films na VOD

Fot. kadr z filmu "Mroczne wody"

OBSERWUJ NAS:

Masz więcej wolnego czasu niż zwykle? Roznosi Cię niespożyta energia? Chcesz wybrać się dalej niż do drugiego pokoju? Kino to najlepszy wehikuł do ekscytujących podróży. Monolith Films właśnie przedstawił swoją ofertę najświeższych filmowych nowości na VOD.

Monolith Films na VOD można znaleźć na platformach Canal+, Player+, UPC, Orange, Vectra, a także na platformie Cineman dostępnej w internecie, na urządzeniach mobilnych z Android i IOS, na Samsung Smart TV oraz poprzez Chromecast.

Lista filmowych nowości od Monolith Films na VOD:

  • Futro z misia – Bo śmiech to najlepsze lekarstwo (reż. Michał Milowicz, Kacper Anuszewski)
Futro z misia – zwiastun
  • 21 mostów – Znajdź drogę ucieczki z Manhattanu odciętego od świata. Najnowsza produkcja twórców filmów z serii Avengers (reż. Brian Kirk)
21 mostów – zwiastun
  • Mroczne wody – Mark Ruffalo, Anne Hathaway, Tim Robbins i Bill Pullman w opartym na dramatycznych faktach filmie Todda Haynesa, twórcy „Carol”. Gdy w grę wchodzą miliony dolarów, setki istnień przestają się liczyć (reż. Todd Haynes)
Mroczne wody – zwiastun
  • Najdłuższa noc – Niezniszczalny Dolph Lundgren ma jedną noc, by zrobić porządek (reż. Giorgio Bruno)
Najdłuższa noc – zwiastun
  • Śnieżna paczka – Animowana przygodowa komedia o tym, że w grupie siła, bo „Ten skład może ocalić świat!” (reż. Aaron Woodley)
Śnieżna paczka – zwiastun
  • Kolor z przestworzy – Laureat Oscara Nicolas Cage w ekranizacji opowiadania mistrza literackiej grozy H.P. Lovecrafta. Cage musi powstrzymać kosmiczne zagrożenie zanim ogarnie ono całą Ziemię (reż. Richard Stanley)
Kolor z przestworzy – zwiastun
ZOBACZ:  Bądź sobą, czyli nieopowiedziana historia Alice Guy - Blaché - w polskich kinach od 14 sierpnia