Przejdź do treści

Xansana sam na sam z wężem w teledysku do nowej piosenki „Me Amo”!

Xansana Me Amo
Fot. kadr z teledysku Xansana - Me Amo

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Popularna na TikToku i YouTubie wokalistka Xansana wydała nowy singiel w rytmach latino. W premierowej piosence zatytułowanej „Me Amo” śpiewa o tym, by kochać siebie i w pełni akceptować, niezależnie od tego, jakim się jest. Do najnowszego utworu artystka przygotowała zaskakujący odwagą teledysk, w którym spotyka się z wężem i własnym odbiciem w zwierciadle.

„Me Amo” jest pierwszym autorskim nagraniem zaprezentowanym przez Xansanę w tym roku. Młoda piosenkarka otwiera nim serię nowości muzycznych, którymi od teraz, będzie regularnie dzielić się ze swoimi słuchaczami. Pokolorowana popowo-latynoskimi brzmieniami propozycja powstała we współpracy Xansany z producentami: Makim, Bryanem i Federicim z Nobocoto Studio – należącego do wytwórni SBM Label. To nieszablonowa, wypełniona prawdziwymi emocjami kompozycja z ważnym przekazem.

– „Me Amo” to piosenka o miłości do samego siebie, której tak często nam brakuje. Skupiamy się na rzeczach dnia codziennego, w relacjach chcemy zadowolić innych, przez co zapominamy o sobie i o tym, że aby móc pokochać kogoś, najpierw należy zacząć od siebie. Utwór „Me Amo” to forma manifestacji: „Kocham siebie jaką jestem / W pełni taką akceptuję”. Pamiętajcie, aby kochać siebie samych! – mówi Xansana.

Ósmy solowy singiel Xansany opowiada o niej samej, o tym, z czym jeszcze niedawno musiała się mierzyć. Wiele doświadczeń i osób, które miały ją „przygnieść” sprawiły, że stała się silniejsza oraz zaakceptowała to, że ma swój odmienny charakter, tak jak każdy człowiek. Dziś chce wspierać dziewczyny w internecie (ale nie tylko je), pokazując, że każda jest wyjątkowa. Wers z refrenu: Nie ma takiej drugiej – jest niedopowiedzeniem, kończącym się w finale „Me Amo” zwrotem TY, który wyjaśnia, że tekst jest metaforą i nie traktuje tylko o wokalistce. Z tych słów płynie więc przekaz: każda z kobiet jest inna i każda jest piękna!

Xansana – Me Amo:

Klip obrazujący najnowszą wypowiedź artystyczną Xansany z jednej strony ukazuje odwagę podczas spotkania z niebezpiecznym pytonem i zetknięcie się z własnym, szczerym odbiciem w lustrze, z drugiej natomiast, sensualność i taniec, symbolizujące radość z osiągnięcia etapu samoakceptacji.

W 2024 roku Xansana chce spełnić swoje kolejne marzenia, przede wszystkim te muzyczne. Ma na to konkretny plan, który postara się zrealizować w 100%. Jej dynamicznie rozrastające się grono fanów z pewnością będzie miało czego słuchać i co oglądać, dlatego warto obserwować wszelkie aktywności Xansany w mediach społecznościowych, by być na bieżąco!

Pozytywny odbiór dwóch poprzednich singli, tj. „Jeden Cel” i „Niebo w Miami” nieustannie motywują producentkę i songwriterkę do wymyślania i nagrywania nowych utworów, a także jeszcze ciekawszych teledysków.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx