Przejdź do treści

Wanking Simulator z demem i datą premiery na PC

Fot. Wanking Simulator

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na platformie Steam udostępniono bezpłatne demo gry Wanking Simulator. To bezkompromisowy i pełen absurdalnego humoru symulator, który wyróżnia się unikalnym modelem rozgrywki. Wanking Simulator zadebiutuje na PC w I kwartale 2020 roku. Wstępnie zaplanowano też wydanie gry na konsolach.

Nad nowym symulatorem pracuje niezależny polski deweloper – MrCiastku. Wydawcą gry jest Ultimate Games S.A. Wanking Simulator zadebiutuje na PC w I kwartale 2020 r., a już teraz na platformie Steam można sprawdzić bezpłatne demo.

MrCiastku zapowiada, że rozgrywka w tym symulatorze 3D będzie mocno zróżnicowana. Poza możliwościami szerzenia „masturbacyjnego chaosu”, nie zabraknie też walki wręcz, strzelania, używania przedmiotów (np. alkohol, granaty, kamienie i papierosy), jazdy samochodem (wyścigi i dostawy), latania balonem czy specjalnych czarów do wywoływania paniki i chaosu.

Wanking Simulator przyniesie graczom m.in. rozbudowany tryb fabularny – głównym bohaterem jest Winston Gay, którego nieobyczajne zachowania okazały się zbyt głośne. Jego hałaśliwa działalność doprowadziła do interwencji sąsiadów, a skorumpowane władze pozbawiają go domu. Winstonowi pozostaje więc tylko zemsta na mieszkańcach Gay Bay. Co ważne, przygotowywane są również inne, tworzone z myślą o jednoosobowej zabawie, tryby – arena, wyzwania oraz piaskownica (sandbox).

„Tworzona przez MrCiastku gra opiera się na pełnych absurdu i politycznie niepoprawnych założeniach. Ten surrealistyczny i humorystyczny symulator, który może kojarzyć się z serialem animowanym South Park, zaoferuje w dniu premiery dodatkowe tryby gry, zróżnicowane lokacje oraz nowe formy aktywności” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Wanking Simulator – Reveal Trailer:

Jak podkreśla Ultimate Games S.A., Wanking Simulator to tytuł skoncentrowany na elementach humorystycznych. Jedyną czynnością o charakterze seksualnym będzie masturbacja głównego bohatera, przy czym w grze nie będą widoczne żadne narządy płciowe czy płyny organiczne.

Główne cechy Wanking Simulator:

• unikalny model rozgrywki;
• szalona i nieprzewidywalna historia;
• absurdalny humor;
• zróżnicowane lokacje;
• brak politycznej poprawności;
• samochody i balony;
• rozbudowany system wyzwań;
• tryb areny (walka z hordami przeciwników);
• specjalne czary do wywoływania chaosu;
• jeszcze więcej możliwości w trybie sandbox.

Wanking Simulator zadebiutuje na PC (Steam) w I kwartale 2020 roku. Wanking Simulator na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1007840/Wanking_Simulator/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google