Psy 3 z rewelacyjnym wynikiem. Już 800 tysięcy widzów obejrzało film w kinach!

Fot. kadr z filmu Psy 3

OBSERWUJ NAS:

Sfora Franza Maurera opanowała kina. Już niemal 800 tysięcy widzów obejrzało w kinach “Psy 3. W imię zasad”.

“Psy 3. W imię zasad” zgromadziły w kinach już 792 648 widzów. Długo oczekiwana kontynuacja legendarnej serii Władysława Pasikowskiego w pierwszy weekend od premiery przyciągnęła przed ekrany blisko 400 tysięcy widzów z miejsca wyprzedzając frekwencyjnie pierwszą część cyklu z 1992 roku. Teraz, po dwóch weekendach na ekranach kin, film może poszczycić się kolejnym imponującym wynikiem.

Z tej okazji przypominamy ekskluzywny materiał zakulisowy. Co działo się pomiędzy ujęciami? Jak młodzi aktorzy zareagowali na spotkanie z legendami ekranu? Kto z obsady jest największym fanem serii? Wszystko to zobaczycie w wyjątkowym nagraniu z planu filmu “Psy 3. W imię zasad”.

Psy 3. W imię zasad – kulisy powstawania filmu:

Psy 3. W imię zasad – kulisy powstawania filmu

O co chodzi w trzeciej części Psów? Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

ZOBACZ:  Najnowszy film Ferzana Özpetka z czterema statuetkami Nastro d'Argento