Przejdź do treści

Powstaje Smuggler Simulator. Granice przestaną mieć znaczenie w 2023 roku

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W 2023 r. na rynku pojawi się Smuggler Simulator, unikalna gra pozwalająca zrobić karierę w tej bardzo ryzykownej profesji – zapowiedziało Ultimate Games S.A. Twórcy stawiają na pobudzanie kreatywności graczy oraz generowane proceduralnie lokacje i misje.

Nowy tytuł ma wyróżniać się też m.in. rozbudowanym systemem craftingu i sporą dawką humoru. Smuggler Simulator zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Nad nowym symulatorem pracuje polskie studio 3T Games, a wydawcą będzie Ultimate Games S.A.

Smuggler Simulator to gra nastawiona na jednoosobową rozgrywkę, z otwartym światem 3D i generowanymi proceduralnie lokacjami i misjami. Tytuł pozwoli na zrobienie kariery w mocno ryzykownym „zawodzie” i organizowanie mniej lub bardziej spektakularnych przerzutów przeróżnych towarów przez granice. Kluczem do sukcesu będzie chytrość i kreatywne podejście do wyzwań związanych z niepostrzeżonym transportem rzeczy i nie tylko. Spore znaczenie odegrają również rozbudowany system craftingu oraz dbanie i ulepszanie narzędzi ułatwiających działalność.

Jak zapowiadają twórcy, poszczególne zadania będzie można wykonywać na różne sposoby, a najwięcej zależeć będzie od kreatywności samego gracza. Możliwe będzie np. zastosowanie tradycyjnych patentów szmuglerskich, ale i zorganizowanie akcji w stylu programu Jackass. Smuggler Simulator zaoferuje też mocno zróżnicowane lokacje w wielu regionach świata. Dzięki systemowi generowania proceduralnego każda rozgrywka ma być na swój sposób unikalna.

„Szmuglerka to stara profesja, obecna na świecie zarówno w czasie postępującej globalizacji, jak i w trakcie wojen handlowych, ograniczeń komunikacyjnych i masowego zamykania granic. Smuggler Simulator jest całkowicie unikalną propozycją, w której gracz będzie musiał wykazać się dużym sprytem i czasem niemal szaloną kreatywnością. Nasza nowa gra zapewni przy tym dużo adrenaliny oraz sporo elementów humorystycznych” – mówi CEO 3T Games, Rafał Jelonek.

Smuggler Simulator – główne cechy gry:

• kariera w ryzykownej branży;
• rozgrywka wymagająca dużej kreatywności;
• zróżnicowane lokacje;
• unikalna rozgrywka (generowanie proceduralne);
• rozbudowany system craftingu;
• ulepszanie narzędzi i innego sprzętu;
• sporo humoru.

Smuggler Simulator – Official Reveal Trailer

Premiera gry jest zaplanowana wstępnie na 2023 r. Gra trafi na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Smuggler Simulator (Steam): https://store.steampowered.com/app/1515370/Smuggler_Simulator/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx