Przejdź do treści

Pokaz kolekcji Deni Cler na wiosnę/lato 2022

Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Agnieszka Więdłocha, Iwona Kossman, Lidia Popiel, fot. Piotr Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Projektanci Deni Cler odsłaniają nową kartę. Najnowsza kolekcja włoskiej marki na sezon wiosna/lato 2022, zatytułowana „Manifesto del Colore”, czyli „Manifest Kolorów”, to jedna z najbardziej brawurowych kolorystycznie kolekcji w historii brandu.

Deni Cler swoją najnowszą kolekcją otwiera kolejny rozdział w historii marki. Brand, który w zeszłym roku obchodził podwójny jubileusz 50-lecia stworzenia i 30-lecia obecności w Polsce, w tym sezonie odsłania nową kartę. Najnowsza kolekcja Deni Cler na sezon wiosna/lato 2022, zatytułowana „Manifesto del Colore”, czyli „Manifest Kolorów”, to jedna z najbardziej brawurowych kolorystycznie kolekcji w historii włoskiej marki.

DNA Deni Cler to jakość i ponadczasowy design. Co sezon projektanci marki interpretują klasykę na nowo, bacznie przyglądając się zmieniającej się rzeczywistości, a przede wszystkim wsłuchując się w głosy kobiet. „Koncentrujemy się na klientce i jej potrzebach. Relacje z kobietami, które do nas przychodzą są dla nas kluczowe. Ważne jest tworzenie społeczności. Marka Deni Cler ma lojalną grupę odbiorców. Wiemy, dla kogo projektujemy” – mówi Iwona Kossmann, prezes Deni Cler.

Tegoroczna kolekcja stworzona jest z myślą o środowisku. Znakiem rozpoznawczym Deni Cler jest jakość – marka współpracuje z wyselekcjonowanymi producentami i dostawcami tkanin z renomowanych włoskich manufaktur. Do stworzenia kolekcji wybrała również biodegradowalne tkaniny znakowane certyfikatami takimi jak ISO 9001 czy Euro Eko Certyfikat, gwarantującymi najwyższą jakość surowców. Jest to szczególnie ważne w przypadku tkanin na bazie roślinnej – bawełny czy lnu. „Dbanie o środowisko to jedno z najważniejszych wyzwań na świecie nie tylko w branży modowej. Deni Cler zawsze reprezentowało nurt slow fashion – stawiamy na ponadczasowy krój i doskonałej jakości materiały i surowce. Podążanie w kierunku zrównoważonego rozwoju jest dla nas celem od wielu lat” – mówi Iwona Kossmann.

Pokaz kolekcji Deni Cler na wiosnę/lato 2022 – relacja z wydarzenia:

Wszechobecne w nowej kolekcji mocne kolory są energetyczne i optymistyczne. Projektanci marki, Elisabetta Grossi i Hendrik Fokkema, formą i odważnym łączeniem tkanin wyznaczyli nowy kierunek. „Pandemia to bieg długodystansowy. Chcemy, żeby ta kolekcja napełniła energią, wzmocniła” – mówi Jan Kosieradzki, dyrektor artystyczny marki. Kolekcja „Manifesto del Colore” składa się z sześciu kapsuł, każda z nich będzie wprowadzana co miesiąc od stycznia do czerwca. Poszczególne linie stylistyczne, zatytułowane są od nazw kwiatów, razem tworzą spójną, rozwijającą się w czasie historię. Kolorami wiodącymi w tym sezonie będą czerwień, fuksja i Błękiti Al Aqua. – Prognozująca trendy Worth Global Style Network ogłosiła fiolet orchidei kolorem tego roku.

Deni Cler łączy włoski design z polskim rzemiosłem. Produkcja ubrań marki odbywa są w Polsce. „Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że konstruktorzy czy krawcy z naszego kraju uważani są za jednych z najlepszych w Europie. Jako marka chcemy kultywować tę tradycję i budować polski przemysł modowy” – mówi Jan Kosieradzki. W tym sezonie marka stawia na eklektyczne połączenia. „Moda popandemiczna zostanie z nami na dłużej. Kto raz zrezygnował z formalnego ubioru, nie odda swojego prawa do wygody” – dodaje Iwona Kossmann.

Gwiazdy na pokazie kolekcji Deni Cler 2022

Wśród gwiazd, które od lat są związane z marką Deni Cler, pojawiły się m.in. Joanna Racewicz, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Gawryluk, Agnieszka Więdłocha, Karolina Szostak, Beata Ścibakówna, Paulina Sykut-Jeżyna i Grażyna Szapołowska. „Bardzo zwracam uwagę na jakość produktów. Kupuję bardzo mało ubrań i zdecydowanie wybieram te, które posłużą mi kilka lat, jak na przykład ubrania marki Deni Cler. To świetna jakość, klasyka w najlepszym tego słowa znaczeniu i z pewnością każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Życzę marce Deni Cler rozwoju i świadomych konsumentów, a także, żeby zostawała przy tych samych trendach, co do tej pory” – mówi Agnieszka Sienkiewicz.

„Deni Cler to ponadczasowy styl i świetna jakość. Marka ma w sobie niewiele szaleństwa, stawia na klasykę i elegancję. Jednak w każdym sezonie znajdują się elementy, które nadają temu stylowi nutkę szaleństwa, co bardzo lubię” – zdradza Grażyna Wolszczak, która na pokaz ubrała fioletowy komplet, dopełniając stylizację bluzą w żółto-fioletowe kwiaty i niebieską torebką. „Uwielbiam kaszmirowe płaszcze marki Deni Cler. Swój noszę cały czas i wiem, że zostanie ze mną na długie lata. Pierwsza rzecz jaką nabyłam od Deni Cler to szpilki, które nosze do tej pory” – wyznaje Agnieszka Więdłocha.

Aktorka na event włożyła jeansy, niebieską koszulę, a blasku całej stylizacji nadał czerwony płaszcz, narzucony na jej ramiona. „Lubię zarówno klasykę, jak i kolorowe, nieoczywiste zestawienia, a najchętniej łączyłabym oba te nurty. Kolory, które są w tym sezonie są absolutnie piękne, wiosenne i energetyczne. Marka Deni Cler ubiera, a nie przebiera kobiety. Jest odpowiednia na wielkie wyjścia, a także na czas spędzony z przyjaciółmi” – mówi Joanna Racewicz. Dziennikarka postawiła na odważne połączenie kolorów – czerwony garnitur i żółty płaszcz. „Współpracuję z marką Deni Cler już wiele lat, gdyż tworzę spektakle teatralne, a Deni Cler bardzo mi w tym pomaga. Moi aktorzy w ubraniach marki wyglądają fantastycznie” – zdradza Beata Ścibakówna.

Zobacz zdjęcia:

Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Joanna Racewicz, Iwona Kossman, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Grażyna Wolszczak, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Agnieszka Więdłocha, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Dorota Williams, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Ewa Gawryluk, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Eliza Gwiazda, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Karolina Pilarczyk, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Paulina Sykut-Jeżyna, fot. Podlewski/AKPA
Pokaz kolekcji Deni Cler 2022
Lidia Popiel, fot. Podlewski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx