Najbardziej wartościowe umiejętności w LOL

Najbardziej wartościowe umiejętności LOL
Fot. mat. prasowy

Skoro już tu trafiłeś, z pewnością oznacza to, że chcesz rozpocząć swoją przygodę z League of Legend. Nic dziwnego, gdyż tego typu rozgrywka stała się bardzo popularna już wiele lat temu. Jedni tworzą społeczność od samego początku, inni zaś poczynają w niej swoje pierwsze kroki. Niezależnie od tego do której grupy należysz, Twój wybór z pewnością jest trafiony. Zalet wynikających z rozpoczęcia przygody z LOL’em jest wiele, dlatego większość chce je poznać.

W tego typu grze bardzo wiele zależy od nas samych, od tego jakie umiejętności posiadamy, jak je wykorzystamy i przede wszystkim jak radzimy sobie ze stresem. To tylko kilka z nich, które umożliwiają przyjemną i pełną satysfakcji rozgrywkę. Z pewnością ciekawi cię, czego jeszcze możesz spodziewać się po tytułowej Lidze Legend? Poznaj więc najbardziej wartościowe umiejętności!

Jak zacząć przygodę z Ligą?

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać jest rejestracja konta na stronie i pobranie gry na komputer. Podczas logowania mamy możliwość wyboru języka, w którym będzie przedstawiane wszelkie rozgrywki, dubbing oraz podpowiedzi. Już na samym początku możemy skorzystać z pomocy, w formie samouczka. Nie należy od razu go pomijać, jak robi to większość z początkujących graczy, gdyż już na początku poznamy kilka postaci i ich umiejętności. To pozwoli nam na pierwsze rozpoznanie „terenu”, na którym przez najbliższy czas będziemy się poruszać.

Co nas czeka?

W League of Legend mamy dostęp do ponad 100 postaci, z których wybieramy jedną. Będziemy z niej korzystać w najbliższych minutach, podczas zaciętych rozgrywek z oponentami. Każda z nich posiada zarówno swoje wady, jak i zalety, dlatego z początku wybór może być dość problematyczny. Charakteryzują się one unikalnym wyglądem, a także mocami, jakimi się posługują. Postacie dzielą się ze względu na rodzaj umiejętności, jak na przykład Mag, Support, Strzelec czy Wojownik. Każdy z nich ze względu na swoje umiejętności, przyjmuję określoną pozycję na mapie. Wtedy znacznie łatwiej jest odepchnąć atak przeciwnika. Na mapie – alei, walczymy w pięcioosobowych drużynach o obronę swojej strony. Narażeni jesteśmy nie tylko na moce przeciwnych postaci, ale też niekontrolowane, zautomatyzowane Miniony, czy wierze, które dążą do naszej destrukcji. Towarzyszących emocji może być naprawdę wiele, dlatego warto się na nie przygotować.

ZOBACZ:  Castle Flipper wkrótce na PC. Średniowieczny budowniczy zrobi też porządek na konsolach

Co przyda nam się w LOL’u?

Z pewnością dużo rozsądnego myślenia i odporność na negatywne emocję. Fenomenem LOL’a jest ciągła mieszanina emocji, raz możemy być usatysfakcjonowali naszą rozgrywką a w innym razie będziemy zdenerwowani na fakt naszego niepowodzenia. Ponadto, społeczność LOL’a liczy naprawdę sporo graczy, w tym i takich, którzy stworzeni są do dokuczania i sabotażowania działań drużyny. Na nich również powinniśmy być odporni. Gry strategiczne w tym też Liga Legend oparta jest o współpracę i dążenie do zwycięstwa, dlatego też komunikacja w drużynie to klucz do sukcesu. Napotkać możemy na graczy z całego świata, tak więc podstawy języka angielskiego są koniecznością do zrozumienia naszych współgraczy. Co więcej w LOL’u liczy się opanowanie i pozytywne nastawienie, które wystarczy do przeprowadzenia nie tylko przyjemnej, ale też zwycięskiej rozgrywki. Pamiętajmy, że każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego też bądźmy wyrozumiali dla początkujących zawodników. Możemy wykorzystywać umiejętności niskiej trudności zawodników np. Tristany która w LOL nie raz już zaskoczyła.

Umiejętności, które nam się przydadzą

Jeśli chodzi o kwestie samych umiejętności, tutaj liczy się zrozumienie i swoboda w kierowaniu naszym bohaterem. W grze jest ich naprawdę sporo, więc wybór tego idealnego to jedynie kwestia czasu. Większość naszej pracy wykonują właśnie oni, my natomiast musimy się nauczyć tego, jak efektywnie korzystać z ich umiejętności. Każdy z bohaterów przydzielony jest do rodzaju umiejętności, jakie posiada, umożliwia to obstawienie każdej pozycji na mapie i uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem. Dlatego też, jeśli decydujemy się na obstawienie któreś z nich, powinniśmy postawić tam postać, która poradzi sobie ze szturmem przeciwnej drużyny.

(artykuł sponsorowany)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx