Przejdź do treści

Iñaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa

Iñaki Astiz / fot. @kakone511 Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Iñaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią Warszawa do 30 czerwca 2021 roku.

– Bardzo cieszę się, że kolejny rok będą grał w tak wspaniałym klubie. Jestem szczęśliwy i zadowolony, ale jednocześnie moje myśli krążą przy tym, że w najbliższych tygodniach mamy bardzo ważne mecze i musimy się na nich skoncentrować. Tworzymy dobrą drużynę i czujemy się jak rodzina – jeden zawodnik wspiera drugiego. Nadal moja rola będzie polegać również na pomaganiu młodszym zawodnikom w zaadoptowaniu się do zespołu. Chcę, żeby jak najwięcej skorzystali z treningów pierwszej drużyny, dobrze pracowała ich głowa i zostali lepszymi piłkarzami w przyszłości – twierdzi Iñaki Astiz.

Astiz w Warszawie spędzi swój jedenasty sezon. Z Wojskowymi związał się w lipcu 2007 roku i – z dwuletnią przerwą na grę dla APOEL-u Nikozja w latach 2015-2017 – do teraz kontynuuje swoją karierę w Warszawie. Legionista rozegrał dotychczas z „eLką” na piersi 270 spotkań, zdobył trzy mistrzostwa, sześć pucharów i superpuchar Polski.​

– Obecność Inakiego w naszym zespole, w naszej szatni to ważny element budowania zespołu, który walczy o najwyższe cele. Nawet kiedy znajduje się na drugim planie, to jego mentalność, odpowiedzialność i zaangażowanie ma ogromny wpływ na sukcesy klubu. Jako doświadczony zawodnik nie tylko pomaga nam na boisku, ale i stanowi wzór i wsparcie dla młodzieży, na której w obecnych czasach ciąży ogromna presja – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx