Przejdź do treści

Greyson Chance prezentuje singiel „Bad To Myself”

Fot. kadr z klipu Greyson Chance - Bad To Myself

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Artysta ma prosty przekaz – każde trudności, nawet w ciężkich czasach, są możliwe do pokonania!

Pochodzący z Edmond w Oklahomie Greyson Chance, zyskał popularność w 2010 roku w wieku zaledwie 13 lat, po tym gdy jego wykonanie „Pararazzi” Lady Gagi, zarejestrowane podczas szkolnego festiwalu, stało się niespodziewanym viralem – do dzisiaj na YouTube obejrzało je ponad 60 milionów osób!

Dzisiaj 23-letni Greyson stawia coraz śmielsze kroki w swojej karierze muzycznej, budując swoją pozycję oryginalnego twórcy, poruszającego w utworach ważne tematy. Greyson, który wyoutował się jako gej w 2017 roku, korzysta też ze swojej popularności, dodając otuchy innym osobom LGBTQ.

Jego najnowszy singiel „Bad To Myself” opowiada o osobistych problemach Greysona, który nie tak dawno zmagał się z anoreksją. Greyson zwraca się do swoich słuchaczy z prostym przekazem – każde trudności, nawet w ciężkich czasach, są możliwe do pokonania.

„Bad To Myself” to ja w najbardziej bezbronnej odsłonie. Napisałem tę piosenkę z Teddym Geigerem w poprzednim sierpniu, kiedy byłem w trakcie wyczerpującej trasy koncertowej: grałem w tym czasie chyba mój setny koncert w 2019 roku. Nie dbałem wtedy o siebie: piłem za dużo, nie jadłem i ogólnie nie dbałem o moje zdrowie, szczególnie psychiczne. Ciągle słyszy się o artystach, którzy wpadają w nałogi podczas tras, ale nie zwraca się na to uwagi, dopóki problem nie zaczyna dotykać nas osobiście. Ten utwór to obietnica dla mnie samego, że zacznę starać się być zdrowszym człowiekiem. „Bad To Myself” pozwoliło mi zamknąć ten zły epizod w moim życiu. Mam nadzieje, że dzięki tej piosence rozpocznę debatę z moimi fanami na temat zdrowia fizycznego i psychicznego – mówi Greyson.

Greyson Chance – Bad To Myself:

Greyson Chance – Bad To Myself

W 2019 roku Greyson Chance podpisał kontrakt z Arista Records. W styczniu, chwilę przed rozpoczęciem światowej kwarantanny, Greyson zakończył międzynarodową trasę koncertową, występując 115 razy w Ameryce, Europie i Azji. Obecnie artysta pracuje nad debiutancką płytą, która ma ukazać się w 2021 roku. „Bad To Myself” zostało wyprodukowane przez Teddy’ego Geigera (Shawn Mendes, One Direction, 5 Seconds Of Summer), który jest również producentem wykonawczym nadchodzącego albumu artysty.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx