Przejdź do treści

Finał Miss World 2023 już w sobotę! Polskę reprezentować będzie Miss Polonia Krystyna Sokołowska!

Finał Miss World 2023
Krystyna Sokołowska, fot. archiwum prywatne Krystyny Sokołowskiej

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W najbliższą sobotę, 9 marca Krystyna Sokołowska – Miss Polonia 2022 weźmie udział w finale 71. edycji wyborów Miss World! Gala finałowa konkursu odbędzie się w Mumbaju w Indiach. Weźmie w niej udział ponad 100 przedstawicielek z całego globu! Czy piękna Polka powtórzy sukces Karoliny Bielawskiej, aktualnej Miss Świata? Prezentujemy zdjęcia Krystyny Sokołowskiej prosto z Indii!

Kim jest reprezentantka Polski w konkursie Miss World?

Krystyna Sokołowska w 2022 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia. Pochodzi z Białegostoku. Jest absolwentką AWF oraz właścicielką klubu sportowego. Pracuje jako trenerka gimnastyki artystycznej i stretchingu z dziećmi i dorosłymi. Mówi biegle w trzech językach. W wolnym czasie gra na fortepianie. Lubi uprawiać sport, gotować oraz podróżować.

Aktywnie działa charytatywnie i społecznie, włączając się w wiele ważnych inicjatyw. Krystyna to także działaczka społeczna Rady Kobiet Miasta Białegostoku. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski!

Ostatnie przygotowania do Finału Miss World

Zgrupowanie konkursu Miss World trwa już blisko od 3 tygodni. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań do gali wzięła udział w wielu rozmaitych konkurencjach i wyzwaniach takich jak Miss Sportu, pokaz Fashion Designer Awards i Top Model, gdzie zaprezentowała się w sukni projektu Doroty Kuźnickiej czy Miss Talent, gdzie zakwalifikowała się do czołowej 20-tki. Wszystkie kandydatki miały już także wywiady i rozmowy z jurorami. Znalazł się również czas na zwiedzanie Indii i spędzenie wolnego czasu z koleżankami z całego świata.

Finał Miss World 2023
Krystyna Sokołowska, fot. prywatne archiwum Krystyny Sokołowskiej

Przed nami wielka gala na której poznamy nową Miss World. Krysia zaprezentuje się na finale w kreacji zaprojektowanej specjalnie na wybory Miss Świata przez Madonna Atelier. Podczas wydarzenia najpierw poznamy TOP 40, potem TOP 12, a na koniec najlepszą szóstkę kandydatek po czym nastąpi koronacja nowej Miss.

Polki na Miss World – Czy Krystyna powtórzy sukces Anety Kręglickiej i Karoliy Bielawskiej?

Do tej pory Polki dwukrotnie wygrały konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku oraz Karolina Bielawska w 2022 roku. Kolejne ogromne sukcesy w wyborach najpiękniejszej kobiety świata osiągały: Ewa Wachowicz – Miss Polonia 1992 (4 miejsce) oraz Katarzyna Borowicz – Miss Polonia 2004 (4 miejsce i tytuł Queen of Europe). Trzymamy mocno kciuki również za sukces Krystyny Sokołowskiej i życzymy jej korony Miss World!

Finał Miss World 2023
Krystyna Sokołowska, fot. prywatne archiwum Krystyny Sokołowskiej

Link do oficjalnej strony Krystyny na Miss World: missworld.com/contestant/krystyna-sokolowska/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx