Przejdź do treści

Dziarma i Szpaku „Bomby” – kolejny singiel promujący nadchodzący album raperki

Dziarma Szpaku Bomby
Dziarma, fot. Agata Wrońska

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dziarma to artystka, która bez pardonu zmierza w kierunku osiągnięcia tytułu najlepszej raperki w Polsce. „Bomby” – trzeci singiel z gościnnym udziałem Szpaka zapowiadający jej długo wyczekiwany debiutancki album – tylko potwierdza że ten tytuł już do niej należy.

Dziarma jest bez wątpienia jedną z najciekawszych i najbardziej pracowitych raperek rodzimej sceny. W świadomości odbiorców artystka zapisała się jako kobieta o mocnym charakterze. Kobieta o silnym poczuciu własnej wartości i otwartości w mówieniu o wszystkich tematach tabu. Jednocześnie mówieniu w artystycznej konsekwencji, której próżno szukać u jej koleżanek po fachu. Utworem „Bomby” idzie do przodu, podbijając kolejne terytoria. Trzeci już singiel jest bardzo intrygującym zwiastunem nadchodzącego 10.12.2021 r. debiutanckiego albumu artystki zatytułowanego „Dziarma”. Płytę można zamówić w preorderze pod tym linkiem: http://www.dziarma.store/.

Nowy singiel Dziarmy to zwrot w kierunku futurystycznego rapu z rozbudowaną narracją wciągającą słuchacza od pierwszych sekund. “Bomby” to zamknięta w 180 sekundach historia drogi Dziarmy na szczyt. Szczerość w wyrazie, wytrwałość w dążeniu do celu, zaufana i wspierająca ekipa obok oraz dystans do głosów krytyki to spójna i przemyślana postawa artystki, będąca jednocześnie tematem jej nowego singla. “Bomby” to dowód na to, że mamy do czynienia z niezwykle dojrzałą muzycznie raperką. Prze do przodu z otwartą, wysoko uniesioną głową. Silny komunikat “Bomb” podkreśla zwrotka z gościnnym udziałem Szpaka.

To nie pierwsza kolaboracja tej dwójki – na początku 2021 artystka zagościła na albumie Szpaka w numerze “Wino”, który spotkał się z rewelacyjnym odbiorem fanów obydwojga artystów, dla których najważniejsze w muzyce to działać w zgodzie ze sobą. Premierę singla “Bomby” wieńczy animacja stworzona przez artystę Kubę_sway’a – wybuchowa mieszanka bezpośrednich i totalnie abstrakcyjnych nawiązań do tekstu “Bomb”. Artystyczna droga raperki jest długa i kręta, jednak każdy jej krok udowadnia, że wie co robi. “Bomby” stawiają kropkę nad i nie pozostawiając złudzeń – rap to jej teren.

Dziarma & Szpaku – Bomby:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx