Przejdź do treści

Michele Morrone prezentuje drugi singiel „Watch Me Burn”

Fot. Michele Morrone - Watch Me Burn

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Watch Me Burn” to drugi singiel Michele Morrone, zapowiadający jego debiutancką płytę „Dark Room”. Jest to kolejny utwór Michele, którzy fani mogą usłyszeć w ścieżce dźwiękowej filmu „365 dni”, w którym Michele gra główną rolę męską.

Za produkcję tego utworu jak i całego albumu jest odpowiedzialny Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek. Producenci byli wielokrotnie nominowani do wielu nagród muzycznych oraz stoją za produkcjami największych popularnych hitów. Teksty na płycie zostały napisane wspólnie przez Michele, Patryka i Dominika. Na albumie nie zabraknie osobistych wyznań samego wokalisty, którego cechuje wysoka wrażliwość na świat.

Michele jest znanym aktorem we Włoszech, ale jego kariera nabrała faktycznego tempa od kiedy przyjechał do Polski i zaczął promować film “365 dni”, który już trafił do kin. Massimo wyznał, że kocha muzykę, lubi i potrafi śpiewać. Poznał Dominika i Patryka i od razu między nimi zaiskrzyło, album powstał w zastraszającym tempie. Michele i producencki duet praktycznie nie wychodzili ze studia. „Traktuję ten album jak moje dziecko” – mówi wokalista.

Płyta trafił już do przedsprzedaży, a na sklepowych półkach pojawi się 14 lutego.

Michele Morrone – Watch Me Burn:

Michele Morrone – Watch Me Burn
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google