Zuza Jabłońska i Pawbeats prezentują „Chillout”

Zuza Jabłońska Pawbeats Chillout
Zuza Jabłońska, fot. kadr z klipu "Chillout"

Zuza Jabłońska i Marcin Pawłowski znów połączyli siły! Owocem ich najnowszej współpracy jest utwór „Chillout”.

Zuza współpracowała ostatnio z Pawbeatsem przy jego najnowszym albumie „Nocna”. Wystąpiła w utworze „Azyl” u boku rapera VNM’a. W opisie do teledysku „Chillout” możemy przeczytać:

– Bycie sobą jest trudne. Każdy z nas próbuje czasami dopasować się do jakiejś grupy. Często porównujemy się do innych. Żeby się dopasować zakładamy maski, które pozwalają nam przetrwać cały dzień wśród innych ludzi. Trzymamy się określonych zasad i próbujemy spełniać ich oczekiwania. Zadajemy sobie masę pytań. ” Czy jesteśmy wystarczający dobrzy, żeby tu być?”, ” Czy według nich jesteśmy zabawni?, „Czy zasługujemy na to, aby być w ich grupie?”. To tylko kilka przykładów, ale jest ich o wiele więcej.

Postępujemy tak, bo boimy się odrzucenia i wykluczenia. Myślimy, że pokazując swoją prawdziwą twarz nie zostaniemy zaakceptowani, nie polubią nas takich jakimi jesteśmy naprawdę. Z czasem zaczyna nas to przytłaczać i męczyć. Szukamy dla siebie bezpiecznej przestrzeni, gdzie możemy przestać udawać i w końcu być sobą.

Zuza Jabłońska feat. Pawbeats – Chillout
ZOBACZ:  Måneskin z dwiema nominacjami do BRIT Awards

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx