Zuza Baum wydaje nowe Live Session!

Zuza Baum Live Session
Fot. kadr z klipu Zuza Baum - Call Back (Official Live Session)

Call Back Live Session to zupełnie nowa aranżacja jednego z singli Zuzy Baum. Zuza śpiewa tu z misją przekazania odbiorcy, że lekarstwem na wszelkie niepowodzenia w potyczkach z własnymi słabościami, jest miłość.

„Zwłaszcza w tych dziwnych czasach, powinniśmy dbać o miłość do siebie. Do ludzi którzy nas otaczają, do świata i zwierząt. Miłość, w której zawiera się także (a może przede wszystkim?) wyrozumiałość i zrozumienie dla naszych słabości” – wspomina Zuza Baum.

Gdy pomysł na to wykonanie kiełkował w artystce, jej doświadczenie pracy z wokalistami było nikłe, w dodatku prawie całkowicie zamykało się w tematyce muzyki ludowej. Mimo tego, świat wielogłosowości pociągał ją i fascynował. Wyczuwała, że taka faktura dźwięku może być czymś co zachwyci i wniesie jej poziom współodczuwania w tworzeniu na jakiś wyższy poziom, otwierając przed nią zupełnie nowy, jakże rozległy świat możliwości. W taki sposób powstała właśnie współpraca Projektu Cynamon z CJM Squad oraz ta live sesja. Wszystko z poszukiwania wspólnego miejsca i wspólnej radości we wspólnym śpiewie.

Zuza Baum – Live Session
ZOBACZ:  Zuza Baum: Cenię Kasię Nosowską, do tworzenie hip-hopu zainspirowała mnie Erykah Badu [WIDEO]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx