Zuza Baum powraca z nowym singlem zapowiadającym pierwsze wydawnictwo!

Zuza Baum, fot. Naomi Muras

OBSERWUJ NAS:

Zuza Baum to młoda artystka wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu i jazzu. 5 listopada 2020 roku rozpoczęła swoją solową karierę publikując singiel “Project Away”. Po jego świetnym odbiorze 21 stycznia 2021 roku powraca z drugim singlem pt. “Call Back” zapowiadającym pierwsze wydawnictwo artystki w postaci EP’ki, które planowane jest na przełom marca/kwietnia 2021 roku.

Nowy utwór Zuzy Baum “Call Back” to zaproszenie do skonfrontowania się z naszą ludzką złością, która często kieruje nami i ogranicza nas na zbyt wielu płaszczyznach – złości, o którą nietrudno było w czasie pandemicznego izolowania się w czterech ścianach z najbliższymi, a to przecież przecież ich potrafimy zranić najmocniej.

Zuza Baum prezentuje nowy singiel Call Back

“Call Back” to odwołanie, wyciszenie reakcji i zachowań, które bardzo często pojawiają się w obliczu sytuacji trudnych – zachowań sprowadzających się w efekcie wyłącznie do krzywdzenia innych i samych siebie. W “Call Back” artystka opowiada o tym, że lekarstwem jest jak zawsze miłość – ta do samego siebie przede wszystkim oraz o tym jak łatwo i pięknie jest inspirować innych do takiej miłości. Premiera utworu i klipu zaplanowana jest na 21 stycznia na godzinę 12:00.

Zuza Baum – Call Back. Zobacz zwiastun:

Zuza Baum – Call Back. Zobacz zwiastun
ZOBACZ:  Artur Rojek wydał album "Kundel"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x