#ZostanWDomu z FIFA20 i zagraj w turnieju Ekstraklasy!

Fot. FIFA20

Ekstraklasa wstrzymała swoje rozgrywki, ale piłkarska rywalizacja może się dalej toczyć nie tylko na boiskach. Wspierając ideę ograniczania kontaktów i pozostania w domu, piłkarska Ekstraklasa organizuje turniej e-sportowy pod hasłem Ekstraklasa #ZostanWDomu z FIFA20.

Kluczowe w powstrzymaniu epidemii jest unikanie wychodzenia z domu i taki też cel ma turniej organizowany przez Ekstraklasę. Udział w rywalizacji mogą wziąć wszyscy posiadający konsolę PlayStation lub Xbox, bez względu na wiek. Każdy ma szansę zmierzyć się z piłkarzem jednego z ekstraklasowych klubów, którzy również wezmą udział w rywalizacji.

Turniej potrwa od piątku do niedzieli, w dniach 27-29 marca – start planowany jest w piątek o godzinie 18. Rozgrywka odbędzie się systemem turniejowym – do jednego zwycięstwa w początkowych rundach, do dwóch zwycięstw od ćwierćfinałów. Przegrywający odpada z dalszej rywalizacji. Każdy z trzech dni turniejowych to odrębna drabinka – wyłonionych zostanie sześciu zwycięzców na dwóch konsolach. Dla najlepszych przewidziano nagrody – oficjalne piłki PKO Bank Polski Ekstraklasy – adidas Uniforia oraz akcesoria gamingowe od Media Expert.

Rejestracje do turnieju startują w poniedziałek 23 marca od godziny 13:00 i potrwają do piętnastu minut przed rozpoczęciem każdego z dni turniejowych. Zapisać można się na stronie EkstraklasaGames.org.

Więcej info na: https://ekstraklasa.org.

Read Previous

Pectus wraz z Kayah obrazem do utworu “Przejazdem” wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego

Read Next

Najlepsze imprezy w Poznaniu w lato 2020 – tych koncertów nie możesz przegapić